تهران – خیابان جمهوری تقاطع حافظ، مجتمع چارسو طبقه اول واحد C10 ساعت کاری 10 صبح الی 7 بعد از ظهر تلفن تماس: 021-66717991
تحقیقات ضد تراست آمریکا

اپل احتمالا در سال ۲۰۲۳ از تحقیقات ضد تراست آمریکا در امان خواهد بود

علیرغم وجود برخی از قوانین دو حزبی معلق، جمهوری خواهان کنگره ممکن است که در سال ۲۰۲۳ به اپل در مورد پرونده‌های ضد انحصار بالقوه اجازه دهند تا بر سایر مسائل فنی تمرکز کند. اپل برای سال‌ها با مشکلاتی در حوزه ضد تراست روبرو بوده است و مسائلی مانند قوانین اپ استور و نحوه جلوگیری از راه‌اندازی اپ استورهای رقیب روی پلتفرم خود، روی آن‌ها تاثیر گذاشته است. اکنون جمهوری خواهان که اکثریت مجلس نمایندگان ایالات متحده را در اختیار دارند، ممکن است که در نهایت این تحقیقات را کنار بگذارند. کن باک نماینده جمهوری سابق در کمیته فرعی قضایی مجلس نمایندگان در مورد موضوعات ضد تراست، اخیرا به بی میلی رهبران جمهوری خواه برای اعمال قوانین ضد تراست سخت گیرانه شرکت‌های بزرگ اشاره می‌کند.

مشکلات کمتر برای اپل در سال ۲۰۲۳

تحقیقات ضد تراست آمریکا

او می‌گوید: «مک کارتی و دیگر نمایندگان جمهوری خواه خواهان رقابت بیشتر برای شرکت‌های فناوری بزرگ بوده و راه حل‌هایی برای قوانین ضد تراست در نظر گرفته‌اند». باک کمپینی علیه شرکت‌های بزرگ فناوری برای تحمیل قوانین ضد تراست را رهبری می‌کرد و با دکوکرات‌ها شریک شده بود. او معتقد بود که این رابطه ممکن است که به قیمت ریاست هیئت ضد تراست برای وی تمام شود. هیچ کس هرگز در این رابطه به وی چیزی نگفته و خودش فکر می‌کند که یک نتیجه گیری منصفانه وجود خواهد داشت. در همین حال، جیم جردن هم می‌گوید که جمهوری خواهان به جای افزایش نظارت روی صنعت فناوری، ساختار کمیته را عوض کرده و مقررات دولت بایدن را متوقف خواهند کرد.

بیشتر بخوانید: لایحه ضد تراست فناوری های بزرگ در خطر بزرگی قرار دارد

برای خرید اقساطی محصولات کمپانی اپل مانند آیفون ۱۴ پرو در مدل‌ها و رنگ‌ های مختلف، می‌توانید به بازرگانی سیب مراجعه کرده و شرایط و مدارک لازم برای این منظور را مطالعه فرمایید. مشاورین این سایت هم در خدمت شما هستند تا خرید آسان و به‌صرفه محصولات اپل را به بهترین شیوه ممکن تجربه کنید.

آیا این مقاله برای شما مفید بود؟

برای ثبت امتیاز، روی ستاره ها کلیک کنید

میانگین امتیاز 0 / 5. تعداد امتیاز: 0

هنوز امتیازی ثبت نشده است

webranko

تحریریه بازرگانی سیب

مشاهده سایر مطالب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.