تهران – خیابان جمهوری تقاطع حافظ، مجتمع چارسو طبقه اول واحد C10 ساعت کاری 10 صبح الی 7 بعد از ظهر تلفن تماس: 021-66717991
تراشه وای فای داخلی

اپل توسعه تراشه وای فای داخلی خود را متوقف کرد

تغیی در اولویت‌های توسعه داخلی سبب شده است که اپل به‌طور نامحدود، توسعه تراشه‌های وای فای خود را برای آیفون‌های آینده متوقف کند. سال‌ها هم شایعه می‌شد که اپل توسعه مودم را به‌صورت داخلی وارد کند، چرا که کمپانی از همان ابتدا در نظر داشت اتکای خود را به توزیع کنندگانی مانند برودکم کاهش دهد. آخرین داده‌ها نشان می‌دهد که توسعه تراشه وای فای با موانع احتمالی مواجه شده است و اپل به‌دنبال توزیع مجدد منابع خود است. گزارشی از مینگ چی کو می‌گوید که اپل توسعه تراشه وای فای داخلی خود را برای مدتی متوقف کرده است. این تحلیل‌گر به دو عامل انتقال قریب الوقوع استاندارد وای فای و توسعه تراشه ۳ نانومتری اشاره می‌کند.

توقف فرایند توسعه وای فای داخلی اپل

تراشه وای فای داخلی

اپل همچین در مورد نحوه پیاده سازی تراشه خود هم با مشکل مواجه است. چرا که این تراشه فقط شامل فناوری وای فای بوده و ترکیب وای فای و بلوتوث را ارائه نمی‌کرد. برودکم تراشه ترکیبی را تامین کرده و اپل قصد دارد که پیچیدگی طراحی را افزایش دهد و به دو تراشه برای این فناوری دست پیدا کند. حرکت به سمت وای فای 6E و در نهایت وای فای ۷ هم خطراتی را برای اپل ایجاد می‌کند. فشار تهاجمی به تراشه‌های سفارشی در طی یک تغییر استاندارد، تنها پیچیدگی طراحی را برای کمپانی افزایش می‌دهد. اپل در توسعه مودم‌های خود برای 5G، وای فای و سایر فناوری‌های حاضر برودکم را هم ارائه خواهد کرد.

بیشتر بخوانید: اپل به‌دنبال حذف Broadcom از تامین کننده وای فای خود است

برای خرید اقساطی محصولات کمپانی اپل مانند آیفون ۱۴ در مدل‌ها و رنگ‌ های مختلف، می‌توانید به بازرگانی سیب مراجعه کرده و شرایط و مدارک لازم برای این منظور را مطالعه فرمایید. مشاورین این سایت هم در خدمت شما هستند تا خرید آسان و به‌صرفه محصولات اپل را به بهترین شیوه ممکن تجربه کنید.

آیا این مقاله برای شما مفید بود؟

برای ثبت امتیاز، روی ستاره ها کلیک کنید

میانگین امتیاز 0 / 5. تعداد امتیاز: 0

هنوز امتیازی ثبت نشده است

webranko

تحریریه بازرگانی سیب

مشاهده سایر مطالب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.