تهران – خیابان جمهوری تقاطع حافظ، مجتمع چارسو طبقه اول واحد C10 ساعت کاری 10 صبح الی 7 بعد از ظهر تلفن تماس: 021-66717991
راه اندازی Apple Pay

راه اندازی Apple Pay در کره جنوبی توسط رگولاتورها به تعویق افتاد

راه‌اندازی Apple Pay در کره جنوبی به آرامی ادامه پیدا می‌کند و آخرین تاخیر در رسیدگی‌ها در آخرین لحظه با بررسی نظارتی همراه شده است. پلتفرم پرداخت موبایلی اپل هنوز وارد کره جنوبی نشده است و انتظار می‌رفت که در اواخر نوامبر در دسترس همگان قرار گیرد، اما به نظر می‌رسد که سرویس نظارت مالی این کشور راه اندازی را در آینده به تاخیر انداخته است. بر اساس پستی که در Navar منتشر شد، اپل در پرونده‌ای که توسط FSS در روز دوشنبه منتشر شد، موفق شده بود خط نهم را به بازار کره بازگرداند. در حالی که بررسی شرایط و ضوابط Apple Pay کامل شده است، اما هنوز به مرحله نهایی نرسیده‌ایم.

راه‌اندازی Apple Pay در کره جنوبی

راه اندازی Apple Pay

FSS می‌گوید چیزی است که آن‌ها به عنوان بخشی از بررسی به دنبال آن هستند و باید قبل از پایان بررسی تکمیل شود. علیرغم کندی مقررات، هنوز هم انتظار می‌رود که اپل پی حداکثر تا پایان دسامبر ۲۰۲۲ یا اوایل سال ۲۰۲۳ وارد کره جنوبی شود. گمان می‌رود که راه‌اندازی در کشور کره جنوبی از طریق یک شریک تجاری باشد و هیوندای کارت تنها سرویس مالی است که آن را در این کشور ارائه می‌شود. هیوندای کارت تنها شرکت انحصاری ارائه کننده یک سال پس از عرضه آن خواهد بود. قبل از اینکه بانک‌ها و موسسات دیگر بتوانند آن را برای خدمات خود فعال کنند، هیوندای کارت وظیفه ارائه سرویس به مخاطبین را خواهد داشت. اپل از قبل آماده سازی لازم را برای راه‌اندازی انجام داده است.

بیشتر بخوانید: کانی وست در مورد سرویس Apple Pay شک و تردید دارد

برای خرید اقساطی محصولات کمپانی اپل مانند آیفون ۱۴ در مدل‌ها و رنگ‌ های مختلف، می‌توانید به بازرگانی سیب مراجعه کرده و شرایط و مدارک لازم برای این منظور را مطالعه فرمایید. مشاورین این سایت هم در خدمت شما هستند تا خرید آسان و به‌صرفه محصولات اپل را به بهترین شیوه ممکن تجربه کنید.

آیا این مقاله برای شما مفید بود؟

برای ثبت امتیاز، روی ستاره ها کلیک کنید

میانگین امتیاز 4 / 5. تعداد امتیاز: 1

هنوز امتیازی ثبت نشده است

webranko

تحریریه بازرگانی سیب

مشاهده سایر مطالب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.