تهران – خیابان جمهوری تقاطع حافظ، مجتمع چارسو طبقه اول واحد C10 ساعت کاری 10 صبح الی 7 بعد از ظهر تلفن تماس: 021-66717991
هوم پاد اپل

هوم پاد اپل و سایر اسپیکرهای هوشمند تنهایی مردم را کاهش می‌دهد

یک مطالعه جدید کشف کرده است که اکثر مردم از اسپیکرهای هوشمند مانند هوم پاد اپل لذت می‌برند و آن‌ها را به عنوان تاثیر مثبتی روی زندگی خود دانسته‌اند. چه سیری در هوم پاد مینی باشد و چه الکسا در دستگاه آمازون، دستیارهای هوشمند بیشتر از همیشه رایج بوده و سادگی را برای دستگاه و ایجاد تعاملات صوتی فراهم می‌کند. همین دستیارها سبب شده‌اند که میزان فروش این دستگاه‌ها نیز بیشتر شود. حداقل، این بر اساس یک مطالعه به اشتراک گذاشته شده توسط آف‌کام بوده است و محققین گروهی متشکل از ۱۰۰ کاربر اسپیکر هوشمند و ۱۵ غیر کاربر را طی سه هفته مورد مطالعه قرار دادند تا روابط‌شان با اسپیکرهای هوشمند را بررسی کنند.

روند استفاده از اسپیکرهای هوشمند

هوم پاد اپل

این مطالعه با اجماع عمومی در مورد اسپیکرهای هوشمند مطابقت داشته است. استفاده آسان، گاهی اوقات خسته کننده و محصولی که تا زمانی که به آن نیاز ندارید، متوجه حضورش نمی‌شوید، نتایجی از این تحقیقات بوده است. به نظر می‌رسد که سالمندان و افراد دارای معلولیت از داشتن یک اسپیکر هوشمند بیشترین سود را می‌برند و به خصوص آن‌هایی که تنها زندگی می‌کنند، به سمت آن متمایل شده‌اند. هیچ تمرکزی روی یک برند خاص وجود نداشت، اگرچه این مطالعه به لطف سهم بازار بسیار زیاد آن‌ها، بیشتر به سمت کاربران آمازون و گوگل سوق پیدا کرده است. ۷۵ مورد با اسپیکرهای آمازون، ۲۸ مورد با اسپیکرهای گوگل و ۱۶ نفر با اسپیکرهای هوم پاد اپل کار می‌کردند.

بیشتر بخوانید: اپل اولین بتا عمومی نرم افزار هوم پاد مینی را منتشر کرد

برای خرید اقساطی محصولات کمپانی اپل مانند آیفون ۱۴ در مدل‌ها و رنگ‌ های مختلف، می‌توانید به بازرگانی سیب مراجعه کرده و شرایط و مدارک لازم برای این منظور را مطالعه فرمایید. مشاورین این سایت هم در خدمت شما هستند تا خرید آسان و به‌صرفه محصولات اپل را به بهترین شیوه ممکن تجربه کنید.

آیا این مقاله برای شما مفید بود؟

برای ثبت امتیاز، روی ستاره ها کلیک کنید

میانگین امتیاز 0 / 5. تعداد امتیاز: 0

هنوز امتیازی ثبت نشده است

webranko

تحریریه بازرگانی سیب

مشاهده سایر مطالب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.