تهران – خیابان جمهوری تقاطع حافظ، مجتمع چارسو طبقه اول واحد C10 ساعت کاری 10 صبح الی 7 بعد از ظهر تلفن تماس: 021-66717991
خرید دیزنی توسط اپل

شایعه خرید دیزنی توسط اپل تنها در حد حدس و گمان است

پس از اینکه مدیرعامل بازنشسته اپل داستان خرید دیزنی توسط اپل را شایعه‌ای محض خواند، به‌نظر می‌رسد که چشم انداز خرید دیزنی نه‌تنها بعید به نظر می‌رسد، بلکه غیرمحتمل هم است. در پی شایعه‌هایی مبنی بر اینکه اپل می‌تواند این غول سرگرمی را پس از بازگشتش به‌عنوان مدیرعامل دیزنی بخرد، باب ایگر به این موضوع پرداخته و توضیحات بیشتری ارائه داد. در جلسه‌ای که درباره آینده دیزنی از وی پرسیده شد، ایگر این این ادعاها را صرفا حدس و گمان‌هایی دانسته و خاطرنشان کرد که شرکت اصلا برنامه‌ای برای این موضوع ندارد. شایعات مبتنی خرید دیزنی توسط اپل بیش از دو دهه است که به گوش می‌رسد و با منصوب شدن ایگر به‌عنوان مدیرعامل دقیقا سه سال پس از ترک همین موقعیت، بار دیگر مطرح می‌شود.

خرید دیزنی توسط اپل

خرید دیزنی توسط اپل

در طول این وقفه، ایگر علنا گفت نقطه‌ای وجود دارد که ممکن است منجر به ادغام این دو شرکت شود. ایگر قبلا دوست صمیمی استیو جابز در زمان حیاتش بود و هر دو این امکان را مطرح کرده بودند. اما هیچکدام به‌طور رسمی در مورد چنین معامله حرف نمی‌زدند. در دوران مدیریت کوک، این شایعات ادامه یافته و تا حدی به‌دلیل رشد اپل و ذخایر نقدی انبوه برای انجام چنین خرید بزرگی، این خرید امکان پذیر به نظر می‌رسید. با این حال، چنین چشم اندازی دیگر وجود ندارد، مگر اینکه هم اپل و هم دیزنی نشانه‌ای به یکدیگر مبنی ب مناسب بودن چنین روند ارائه کنند. البته این مورد هم بعید است.

بیشتر بخوانید: اپل هیچ‌گاه قصد خرید دیزنی را نداشته است

برای خرید اقساطی محصولات کمپانی اپل مانند آیفون ۱۴ پرو مکس در مدل‌ها و رنگ‌ های مختلف، می‌توانید به بازرگانی سیب مراجعه کرده و شرایط و مدارک لازم برای این منظور را مطالعه فرمایید. مشاورین این سایت هم در خدمت شما هستند تا خرید آسان و به‌صرفه محصولات اپل را به بهترین شیوه ممکن تجربه کنید.

آیا این مقاله برای شما مفید بود؟

برای ثبت امتیاز، روی ستاره ها کلیک کنید

میانگین امتیاز 0 / 5. تعداد امتیاز: 0

هنوز امتیازی ثبت نشده است

webranko

تحریریه بازرگانی سیب

مشاهده سایر مطالب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.