تهران – خیابان جمهوری تقاطع حافظ، مجتمع چارسو طبقه اول واحد C10 ساعت کاری 10 صبح الی 7 بعد از ظهر تلفن تماس: 021-66717991

گزارش مالی سه ماهه شرکت اپل

گزارش مالی اپل از نتایج سه ماهه سوم

کوپرتینو ، کالیفرنیا – 30 ژوئیه 2019 – اپل امروز نتایج مالی خود را برای سه ماهه سوم مالی سال 2019 اعلام کرد که 29 ژوئن 2019 به پایان رسید. این شرکت درآمد سه ماهه 53.8 میلیارد دلار را نشان می دهد ، افزایش 1 درصدی نسبت به سه ماهه گذشته و درآمد سه ماهه برای هر سهم 2.18 دلار یعنی 7 درصد کاهش یافته است. فروش بین المللی 59 درصد از درآمد سه ماهه را به خود اختصاص داده است.

تیم کوک، مدیرعامل اپل گفت: “این بزرگترین سه ماه ما (ماه ژوئن گذشته) ناشی از درآمد ثبت شده از خدمات ، سرعت بخشیدن به رشد Wearables ، عملکرد قوی از iPad و Mac و بهبود چشمگیر روند آیفون تا کنون بوده است.”

“این نتایج در تمام بخش های جغرافیایی ما امیدوار کننده است ، و ما در مورد آنچه در آینده پیش رو داریم اطمینان داریم. تعادل تقویم 2019 یک دوره هیجان انگیز خواهد بود ، با راه اندازی عمده در تمام سیستم عامل های ما ، خدمات جدید و چندین محصول جدید. “

Apple Products

لوکا ماستری ، مدیر CFO اپل گفت: “عملکرد تجاری یک ساله ما در مقایسه با ماه مارس بهبود یافته است و 11.6 میلیارد دلار جریان نقدی عملیاتی قدرتمند را به همراه داشته است.” “ما بیش از 21 میلیارد دلار به سهامداران در طول سه ماهه برگشت داده ایم ، از جمله 17 میلیارد دلار از طریق بازپرداخت بازاری تقریبا 88 میلیون سهم اپل و 3.6 میلیارد دلار سود و معادل آن.”

اپل برای سه ماهه چهارم مالی 2019 خود عنوان های زیر را ارائه می دهد:

– درآمد بین 61 تا 64 میلیارد دلار

– حاشیه ناخالص بین 5/37 و 5/38 درصد

– هزینه های عملیاتی بین 8.7 میلیارد دلار و 8.8 میلیارد دلار

– هزینه های دیگر 200 میلیون دلار

– نرخ مالیات تقریباً 16.5 درصد است

هیئت مدیره شرکت اپل سود سهام نقدی 0.77 دلار را برای هر سهم از سهام عادی شرکت اعلام کرده است.

اپل بطور دوره ای اطلاعاتی را در وب سایت شرکتی خود ، apple.com و وب سایت روابط سرمایه گذارانش ، investor.apple.com ، برای سرمایه گذاران ارائه می دهد. این شامل اطلاعیه های مطبوعاتی و سایر اطلاعات در مورد عملکرد مالی ، گزارش های ارسال شده یا ارائه شده توسط SEC ، اطلاعات مربوط به حاکمیت شرکت ها و جزئیات مربوط به جلسه سالانه سهامداران آن است.

آیا این مقاله برای شما مفید بود؟

برای ثبت امتیاز، روی ستاره ها کلیک کنید

میانگین امتیاز 3.6 / 5. تعداد امتیاز: 47

هنوز امتیازی ثبت نشده است

kurur_sib

بازرگانی سیب

مشاهده سایر مطالب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.