تهران – خیابان جمهوری تقاطع حافظ، مجتمع چارسو طبقه اول واحد C10 ساعت کاری 10 صبح الی 7 بعد از ظهر تلفن تماس: 021-66717991
معترضین کارخانه

فاکسکان در حضور اپل از معترضین کارخانه عذرخواهی کرد

به دنبال شورش در کارخانه آیفون فاکسکان در ژنگژو، کمپانی عذرخواهی کرده و می‌گوید که مشکلات پرداخت یک خطای فنی بوده است. صدها کارگر از ژنگژو روز چهارشنبه در اعتراض به غذا و شرایط در اقدامات قرنطینه کووید و همچنین پرداخت اعتراض کردند. علیرغم اینکه فاکسکان قبلا وعده پاداش داده بود، شورشیان ادعا می‌کنند که این شرکت قراردادها را برای جلوگیری از واحد شرایط بودن کارگران اصلاح کرده است. به گزارش بی بی سی نیوز، این شرکت اکنون بیانیه‌ای صادر کرده و می‌گوید: «یک خطای فنی در فرایند ورود به سیستم مالی رخ داده است».

مشکل در روند پرداخت فاکسکان

معترضین کارخانه

فاکسکان گفت که حقوقی که نیروهای جدیدش دریافت می‌کنند، اکنون همان چیزی است که در پوسترهای رسمی استخدام توافق شده بود. فاکسکان همچنین گفت که با کارمندان آسیب دیده در ارتباط است و آن‌چه را می‌تواند برای حل فعالانه نگرانی‌ها و خواسته‌های معقول کارمندان انجام می‌دهد. به‌طور جداگانه، یکی از کارگران به بی بی سی نیوز گفت که از زمان انتشار بیانیه عذرخواهی شرکت، او ۱۱۲۰ دلار دریافت کرده و قرار است که ۲۸۰ دلار دیگر هم دریافت کند. این کارگر همچنین می‌گوید که اعتراضات کارگران نیز پایان یافته است. مقامات چینی دوباره به شهر دستور داده‌اند که قرنطینه شود. افراد قبل از اینکه بتوانند منطقه را ترک کنند، باید تست منفی کووید خود را نشان دهند. اپل یک تیم پاسخ گویی در سایت دارد و به این موارد رسیدگی می‌کند.

بیشتر بخوانید: فاکسکان از کارگران شورشی عذرخواهی و پاداش‌شان را پرداخت کرد

برای خرید اقساطی محصولات کمپانی اپل مانند آیفون ۱۴ در مدل‌ها و رنگ‌ های مختلف، می‌توانید به بازرگانی سیب مراجعه کرده و شرایط و مدارک لازم برای این منظور را مطالعه فرمایید. مشاورین این سایت هم در خدمت شما هستند تا خرید آسان و به‌صرفه محصولات اپل را به بهترین شیوه ممکن تجربه کنید.

آیا این مقاله برای شما مفید بود؟

برای ثبت امتیاز، روی ستاره ها کلیک کنید

میانگین امتیاز 0 / 5. تعداد امتیاز: 0

هنوز امتیازی ثبت نشده است

webranko

تحریریه بازرگانی سیب

مشاهده سایر مطالب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این سایت توسط reCAPTCHA و گوگل محافظت می‌شود حریم خصوصی و شرایط استفاده از خدمات اعمال.