تهران – خیابان جمهوری تقاطع حافظ، مجتمع چارسو طبقه اول واحد C10 ساعت کاری 10 صبح الی 7 بعد از ظهر تلفن تماس: 021-66717991
محدودیت های فاکسکان

محدودیت های فاکسکان در کارخانه اصلی آیفون لغو می‌شود

فاکسکان بیشتر محدودیت‌های کووید ۱۹ خود را در کارخانه اصلی آیفون خود در چین لغو کرده است و به کارمندان اجازه می‌دهد تا دوباره آزادانه در اطراف حرکت کنند. به گزارش بلومبرگ، سیستم نقطه به نقطه کمپانی که کارمندان را از رفت و آمد بین خوابگاه‌ها و محوطه کارخانه محدود می‌کرد، پایان خواهد داد. فاکسکان همچنین کافه تریاهای خود را بازگشایی کرده است و دیگر وعده‌های غذایی رایگان ارائه نخواهد داد. هزینه‌های وعده‌های غذایی از دستمزد کارکنان کسر می‌شود، اما روزانه ۱۵ یوان برای کارگران عادی از ۱۶ دسامبر تا ۳۱ دسامبر ارائه می‌شود. فاکسکان به ارائه وعده‌های غذایی رایگان به بیماران مبتلا به کووید اقدام کرده بود که در اقامتگاه‌های تعیین شده توسط شرکت بمانند و همچنان به این کار ادامه می‌دهد.

رفع محدودیت در فاکسکان

محدودیت های فاکسکان

با این حال، ممکن است مشکلات این شرکت همچنان ادامه داشته باشد. ویل وونگ، مدیر ارشد تحقیقاتی IDC می‌گوید: «فاکسکان اکنون باید به افزایش احتمالی کارکنان بیمار و کمبود احتمالی کارگران رسیدگی کند. به غیر از پرداخت غرامت مالی، باید ابتکارات بیشتری برای جلب رضایت کارگران انجام شود». شیوع کووید در فاکسکان تاسیسات ژنگژو در اواخر اکتبر رخ داده و سیستم حلقه بسته برای نگه داشتن کارگران در محوطه پردیس اجرایی شد. در نتیجه، برخی از کارگران برای فرار از قرنطینه از محوطه پردیس گریختند. صدها نفر دیگر هم به دلیل شرایط شورش کردند. شما هم می‌توانید نظرات خود را در این زمینه با ما در میان گذارید.

بیشتر بخوانید: فاکسکان سرمایه گذاری جدید ۵۰۰ میلیون دلاری در هند انجام می‌دهد

برای خرید اقساطی محصولات کمپانی اپل مانند آیفون ۱۴ در مدل‌ها و رنگ‌ های مختلف، می‌توانید به بازرگانی سیب مراجعه کرده و شرایط و مدارک لازم برای این منظور را مطالعه فرمایید. مشاورین این سایت هم در خدمت شما هستند تا خرید آسان و به‌صرفه محصولات اپل را به بهترین شیوه ممکن تجربه کنید.

آیا این مقاله برای شما مفید بود؟

برای ثبت امتیاز، روی ستاره ها کلیک کنید

میانگین امتیاز 0 / 5. تعداد امتیاز: 0

هنوز امتیازی ثبت نشده است

webranko

تحریریه بازرگانی سیب

مشاهده سایر مطالب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.