تهران – خیابان جمهوری تقاطع حافظ، مجتمع چارسو طبقه اول واحد C10 ساعت کاری 10 صبح الی 7 بعد از ظهر تلفن تماس: 021-66717991
فاکسکان

فاکسکان به‌دلیل کمبود فضا استخدام‌ها را متوقف می‌کند

تامین کنندگان اپل در کارخانه فاکسکان چین به ۱۰۰ هزار کارگر جدید برای بازگشت به ظرفیت کامل نیاز دارد، اما شرایط قرنطینه چهار روزه استخدام‌ها را مجبور به توقف موقت کرده است. پس از شیوع کرونا در فاکسکان که منجر به مهاجرت کارکنان شد، این شرکت مجبور شد تا انبوهی از استخدام‌های جدید را برای بازگردانی کارخانه به حالت عادی داشته باشد. قرنطینه‌ها و سایر اقدامات مشکلاتی را برای این شرکت ایجاد کرده است که به نوبه خود روی زمان حمل و نقل آیفون ۱۴ تاثیر گذار بود. طبق گزارشی که ساوت چاینا مورنینگ پست منتشر کرده است، فاکسکان بیش از ۱۰۰ هزار متقاضی برای موقعیت‌های آزاد دارد.

استخدام در فاکسکان چین

فاکسکان

با این حال، اندازه گیری‌های انجام شده در قرنطینه چین، این کارخانه را الزام کرده است که سه روز استخدام را متوقف کند. هر کارمند جدید قبل از ورود به نروی کار باید چهار روز قرنطینه شود و گویا دیگر فضایی برای قرنطینه در این کارخانه وجود ندارد. تاخیر کوتاه مدت احتمالا خبر خوبی برای برای شرکت اپل نیست. هر روز فاکسکان با ظرفیت کامل کار نمی‌کند و مشکلات تامین آیفون احتمالا بیشتر خواهد شد. انتظار داریم که استخدام‌ها از روز سه شنبه باز هم از سر گرفته شود. اقداماتی هم برای افزایش تولید تا زمان استخدام ۱۰۰ هزار نیروی جدید انجام شده است که شامل فراخوانی بازنشستگان سابق ارتش چین است و باید دید که این روش چقدر جوابگو خواهد بود.

بیشتر بخوانید: فاکسکان به ۱۰۰ هزار کارگر دیگر در کارخانه آیفون خود نیاز دارد

برای خرید اقساطی محصولات کمپانی اپل مانند آیفون ۱۴ پرو مکس در مدل‌ها و رنگ‌ های مختلف، می‌توانید به بازرگانی سیب مراجعه کرده و شرایط و مدارک لازم برای این منظور را مطالعه فرمایید. مشاورین این سایت هم در خدمت شما هستند تا خرید آسان و به‌صرفه محصولات اپل را به بهترین شیوه ممکن تجربه کنید.

آیا این مقاله برای شما مفید بود؟

برای ثبت امتیاز، روی ستاره ها کلیک کنید

میانگین امتیاز 0 / 5. تعداد امتیاز: 0

هنوز امتیازی ثبت نشده است

webranko

تحریریه بازرگانی سیب

مشاهده سایر مطالب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این سایت توسط reCAPTCHA و گوگل محافظت می‌شود حریم خصوصی و شرایط استفاده از خدمات اعمال.