تهران – خیابان جمهوری تقاطع حافظ، مجتمع چارسو طبقه اول واحد C10 ساعت کاری 10 صبح الی 7 بعد از ظهر تلفن تماس: 021-66717991

نحوه بهبود عمر باتری آیفون و آی پد قسمت ۳/۳

10 روش افزایش عمر باتری گوشی های اپل

– مرکز اطلاع رسانی notification center.

notification Center
notification Center

هر بار اعلان دریافت می شود ، صفحه آیفون روشن می شود و صدا را پخش می کند ، که از انرژی استفاده می کند. هر پیام 5 تا 10 ثانیه دستگاه شما را بیدار می کند و اگر هر روز تعداد زیادی از اعلان ها دریافت کنید ، به درصد کمی از باتری روزانه خود می توانید اضافه کنید.

– چندین حساب ایمیل را حذف کنید.

چندین حساب ایمیل را حذف کنید
Accounts

چند حساب ایمیل استفاده از عمر باتری گرانبها شما را مصرف می کند. سعی کنید همه حسابهای مختلف خود را فقط در یک سرویس ایمیل ارسال کنید و با ضربه زدن به تنظیمات> حسابها و رمزهای عبور و انتخاب یک حساب کاربری و حذف یک حساب کاربری ، حذف اضافی را حذف کنید.

– iCloud را خاموش کنید.

 iCloud را خاموش کنید
iCloud

به طور مشابه ، اگر می خواهید آن کمی از آب معدنی طولانی تر شود ، هر چیزی را که لازم نیست از طریق iCloud همگام سازی شود خاموش کنید تا عمر باتری خود را افزایش دهید.

– منطقه زمانی خودکار را خاموش کنید.

منطقه زمانی خودکار را خاموش کنید
Date & Time

آیفون بسته به مکانی که در جهان دارید می توانید به طور خودکار زمان خود را به روز کنید. از آنجا که آیفون زمان صحیح را از طریق خدمات موقعیت مکانی تعیین می کند ، از این مقدار کم انرژی استفاده می کند.

به تنظیمات> عمومی> تاریخ و زمان ضربه بزنید و تنظیم خودکار را غیرفعال کنید.

– خدمات موقعیت مکانی را خاموش کنید.

موقعیت مکانی رو خاموش نگه دارید
Location

تعدادی برنامه وجود دارد که از خدمات موقعیت مکانی در iPhone استفاده می کنند و می توانند نقش خود را در تخلیه باتری شما نیز ایفا کنند. حتی اگر واضح نیست که چرا برخی از آنها باید بدانند که در وهله اول کجا هستید ، ناامید کننده تر است.

– غیرفعال کردن برنامه پس زمینه.

غیرفعال کردن برنامه پس زمینه
disable background

قبل از iOS 7 ، اگر با دوبار زدن دکمه خانه ، بین برنامه ها تغییر دهید ، برنامه قدیمی با دسترسی محدود به منابع سیستم ، در حالت منجمد قرار می گیرد. از آنجا که به برنامه های پس زمینه iOS 7 اجازه داده شده است که به طور دوره ای داده های خود را تازه کنند. این بدان معناست که وقتی برنامه را دوباره باز می کنید ، سریعاً آخرین به روزرسانی ها را مشاهده خواهید کرد.

اگر می خواهید افزایش عمر باتری داشته باشید ، خاموش کردن Background App Refresh به شما کمک می کند. به تنظیمات> عمومی> برنامه تازه کردن برنامه بروید.

– دستگاه خود را خاموش کنید.

برای افزایش عمر باتری گوشی های اپل اگر استفاده نمیکنید خاموش کنید
Power off

هنگامی که از آن استفاده نمی کنید ، دستگاه را خاموش کنید و فقط برای تماس های ضروری از /ان استفاده کنید.

– آیا باید آیفون خود را به طور دائم شارژ کنید؟

گوشی خود را دائم شارژ نکنید راستی از بازرگانی سیب میتونید قسطی آیفون بخرید
charge

آیفون به گونه ای طراحی شده است که پس از شارژ کامل باتری ، شارژ باتری خود را متوقف کند ، بنابراین این بدان معنی است که باتری به این ترتیب نمی تواند “شارژ” شود و توانایی باتری برای حفظ شارژ به مرور زمان کاهش می یابد.

– درصد باتری را نشان دهید.

برای افزایش عمر باتری گوشی های اپل درصد باتری را خاموش کنید
Battery Percentage

اگر می خواهید ببینید چه میزان شارژ به عنوان درصد باقی مانده است ، به تنظیمات> باتری بروید و درصد باتری را فعال کنید. اکنون خواندن دقیق تر زندگی شما از دستگاه خود را مطالعه خواهید کرد.

هنگامی که عمر باتری شما 20 درصد و سپس 10 درصد تمام هشدارها می دهند. همچنین ، توجه داشته باشید که حتی اگر باتری شما چند درصد از آن باقی مانده باشد ، ممکن است دستگاه شما به طور خودکار خاموش شود پس در این حالت فقط کترهای ضروری را انجامم دهید و دائم درصد باتری موبایلتون رو چک نکنید.

– به روزرسانی برنامه غیرفعال شود.

برای افزایش عمر باتری گوشی های اپل به روز رسانی خودکار خاموش شود
iTunes & App stores

خوشبختانه ، شما می توانید از بروزرسانی خودکار برنامه ها جلوگیری کنید تا شاهد افزایش عمر باتری گوشی خود باشید به‌روزرسانی‌های خودکار را در تنظیمات> iTunes و فروشگاه App خاموش کنید ، به «بارگیری خودکار» بروید و به‌روزرسانی را خاموش کنید.

صفحه قبلی بهبود عمر باتری آیفون

آیا این مقاله برای شما مفید بود؟

برای ثبت امتیاز، روی ستاره ها کلیک کنید

میانگین امتیاز 3.2 / 5. تعداد امتیاز: 43

هنوز امتیازی ثبت نشده است

kurur_sib

بازرگانی سیب

مشاهده سایر مطالب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.