تهران – خیابان جمهوری تقاطع حافظ، مجتمع چارسو طبقه اول واحد C10 ساعت کاری 10 صبح الی 7 بعد از ظهر تلفن تماس: 021-66717991
سیستم تشخیص تصادف آیفون 14

سیستم تشخیص تصادف آیفون ۱۴ همچنان هشدارهای کاذب ارسال می‌کند

اسکی بازان در کلرادو با استفاده از یک ویژگی جدید، از طریق آیفون ۱۴ یا اپل واچ خود را به‌طور خودکار با ۹۱۱ تماس گرفته‌اند که همین باعث شده بود بر منابع اضطراری مجموعه فشار وارد شود. در اواخر دسامبر، اعزام کنندگان در مرکز سامیت کانتی ۹۱۱ مجبور شدند اعلان‌های تصادف خودکار را از دستگاه‌های اپل اسکی بازان پشتیبانی کنند. این در حالی است که هیچ کدام در شرایط اضطراری نبودند، اما برای رسیدگی به آن زمان صرف کرده و از رسیدگی به موارد واقعی بازماندند. اسکی بازانی هم که به اعزام کنندگان پاسخ ندادند، گشت زنی بیشتری را برای مسئولین ۹۱۱ ایجاد کرده‌ بودند و همین مشکلات را بیشتر می‌کرد.

مشکلات سیستم تشخیص تصادف

سیستم تشخیص تصادف آیفون 14

ترینا دامر مدیر موقت مرکز ۹۱۱ شهرستان سامیت به کلرادو سان گفت: «ما در عمل نادیده گرفتن تماس‌ها را دنبال نمی‌کنیم. این تماس‌ها شامل منابع عظیمی است و از اعزام کننده‌ها گرفته تا معاونین و گشت‌های اسکی درگیر این موارد می‌شوند. من فکر می‌کنم که ما هرگز یک رویداد اضطراری واقعی از بین این موارد نداشتیم». تاکنون در ماه دسامبر، تمام تماس‌های خودکار با ۹۱۱ به جای تصادفات اتومبیل، به‌دلیل تصادفات اسکی یا اسنوبرد انجام می‌شد که همچنان به افراد مجروح هم کمک می‌کنند. با این حال، توزیع کننده‌ها هر ۹۱۱ را ترتیبی که می‌رسد، کنترل می‌کنند و یک تماس خودکار از آیفون ۱۴ هم می‌تواند پاسخ به آسیب‌های خطرناک‌تر را به تاخیر بیندازد. نظرات خود را با ما در میان گذارید.

بیشتر بخوانید: تشخیص تصادف باعث ایجاد مشکل برای تیم‌های نجات هلیکوپتر کانادا شد

برای خرید اقساطی محصولات کمپانی اپل مانند آیفون ۱۴ در مدل‌ها و رنگ‌ های مختلف، می‌توانید به بازرگانی سیب مراجعه کرده و شرایط و مدارک لازم برای این منظور را مطالعه فرمایید. مشاورین این سایت هم در خدمت شما هستند تا خرید آسان و به‌صرفه محصولات اپل را به بهترین شیوه ممکن تجربه کنید.

آیا این مقاله برای شما مفید بود؟

برای ثبت امتیاز، روی ستاره ها کلیک کنید

میانگین امتیاز 0 / 5. تعداد امتیاز: 0

هنوز امتیازی ثبت نشده است

webranko

تحریریه بازرگانی سیب

مشاهده سایر مطالب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.