تهران – خیابان جمهوری نرسیده به حافظ،جنب ساختمان معاونت درمان و بانک پاسارگاد، پاساژ حافظ پلاک ٢٠ فروشگاه بزرگ بازرگانی سیب ساعت کاری 10 صبح الی 7 بعد از ظهر به جز روزهای تعطیل تلفن تماس: 021-62999938
طراح محصولات

اپل همچنان در استخدام طراح محصولات خود مشکل دارد

ایوانز هانکی معاون طراحی صنعتی اپل این شرکت را ترک می‌کند و مشکلاتی برای یافتن جایگزینی وی وجود خواهد داشت. بعد از جدایی جانی آیو، هانکی و آلن دای در تیم وظیفه رهبری را داشتند و گزارشی هم در ۲۱ اکتبر به این نکته اشاره کرد که هانکی قصد دارد تا شش ماه آینده این سمت را ترک کند. به گفته بلومبرگ، گردش مالی در اپل در تلاش برای جایگزینی هانکی که حدود ۲۰ سال در این شرکت بود، تداخل دارد. طبق گزارش‌ها، این شرکت برنامه جانشینی روشنی برای موقعیت شغلی «طراح» ندارد. برخی از اعضای تیم نیز زمانی که آیو شرکت خود یعنی LoveFrom را راه‌اندازی کرد، اپل را ترک کرده و به آیو پیوستند.

رهبر جدید تیم طراحی اپل

طراح محصولات

آیو در سال ۲۰۱۵ به یک نقش نیمه وقت انتقال یافته بود و در سال ۲۰۱۹ هم جدا شد. در همان سال، دیگر طراحان اپل از جمله ریکو زورکندورفر، جولیان هونیگ، میکلو سیلوانتو و دانیله دی ایولیس این شرکت را ترک کردند. از آن زمان، حداقل ۱۵ نفر از اعضای ارشد تیم طراحی آیو هم اپل را ترک کرده‌اند. به گفته یک منبع، خانکی در بهار سال ۲۰۲۳ این شرکت را ترک خواهد کرد، اما قصد ندارد که به LoveFrom بپیوندند. گروه کوچکی از طراحان صنعتی ارشد در اپل شامل دانکن کرد، بارت آندره، ریچارد هاوارث، پیتر راسل کلارک و بن شفر هستند. هاوارث که به مدت ۲۶ سال در اپل کار می‌کرد، برای مدت زمان کوتاهی بین سال‌های ۲۰۱۵ تا ۲۰۱۷ به‌عنوان رئیس طراحی صنعتی مشغول به کار بوده است، اما ظاهرا در این سمت با مشکل مواجه شده است.

بیشتر بخوانید: جانی آیو از اهمیت زبان در ابزار طراحی می‌گوید

برای خرید اقساطی محصولات کمپانی اپل مانند آیفون ۱۴ پرو در مدل‌ها و رنگ‌ های مختلف، می‌توانید به بازرگانی سیب مراجعه کرده و شرایط و مدارک لازم برای این منظور را مطالعه فرمایید. مشاورین این سایت هم در خدمت شما هستند تا خرید آسان و به‌صرفه محصولات اپل را به بهترین شیوه ممکن تجربه کنید.

webranko
تحریریه بازرگانی سیب

مشاهده سایر مطالب
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *