تهران – خیابان جمهوری نرسیده به حافظ،جنب ساختمان معاونت درمان و بانک پاسارگاد، پاساژ حافظ پلاک ٢٠ فروشگاه بزرگ بازرگانی سیب ساعت کاری 10 صبح الی 7 بعد از ظهر به جز روزهای تعطیل تلفن تماس: 021-62999938
نمایشگر مینی LED

اپل طی سال جاری دستگاه جدیدی با نمایشگر مینی LED عرضه نخواهد کرد

به گفته مینگ چی کو، تحلیل‌گر اپل، در سال ۲۰۲۲ هیچ محصول دیگری با صفحه نمایش مینی LED عرضه نخواهد شد. کو در توییت جدید خود، پیش بینی قبلی خود مبنی بر عدم عرضه محصولات جدید مینی LED را به‌دلیل «نگرانی از هزینه‌ها» تکرار کرد. در آخرین پیش بینی ارائه شده، کو تصریح کرد که در سال ۲۰۲۲ قرار نیست که محصولات دیگری با صفحه نمایش جدید ارائه شوند. به‌عبارت دیگر، اپل به‌روزرسانی محصولات مینی LED خود مانند آیپد پرو ۱۲.۹ اینچی را همچنان امسال روانه بازار کند، اما دیگر خبری از مینی LED جدید مانند نسخه ۱۱ اینچی نخواهد بود. پیش از این، کو اظهار داشت که انتظار دارد اپل در سال ۲۰۲۲ یک آیپد پرو ۱۱ اینچی با نمایشگر مینی LED عرضه کند.

پیش بینی‌های کو و یانگ برای سال ۲۰۲۲

نمایشگر مینی LED

پیش بینی جدید اپل کاملا با پیش بینی سایر لیکرها همخوانی دارد. راس یانگ از مشاورین نمایشگر اپل که سابقه خوبی در پیش بینی‌های دقیق دارد، با این فرض کاملا موافق بوده است که هیچ دستگاه مینی LED جدیدی قرار نیست در سال ۲۰۲۲ عرضه شود. یانگ در گزارشی که طی اوایل ماه مارس ارائه کرده بود، اظهار داشت که آیپد پرو ۱۲.۹ اینچی اپل خیلی خوب عمل می‌کند و اپل نیازی به اضافه کردن یک مدل ۱۱ اینچی مینی LED ندارد. با این حال، یانگ و کو به‌دلیل شایعات مربوط به نمایشگر ۲۷ اینچی مینی LED مجهز به Apple Mac، راه خودشان را از همدیگر جدا کرده‌اند. کو می‌گوید که مانیتور مینی LED عرضه نخواهد شد، اما یانگ معتقد است که تولید پنل برای لوازم جانبی، از قبل آغاز شده است و همچنان انتظار دارد که در سال ۲۰۲۲ عرضه شوند.

بیشتر بخوانید: اپل هنوز تامین کننده جدیدی برای تولید مینی LED خود پیدا نکرده است

برای خرید اقساطی محصولات کمپانی اپل مانند آیفون ۱۳ پرو مکس در مدل‌ها و رنگ‌ های مختلف، می‌توانید به بازرگانی سیب مراجعه کرده و شرایط و مدارک لازم برای این منظور را مطالعه فرمایید. مشاورین این سایت هم در خدمت شما هستند تا خرید آسان و به‌صرفه محصولات اپل را به بهترین شیوه ممکن تجربه کنید.

webranko
تحریریه بازرگانی سیب

مشاهده سایر مطالب
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *