تهران – خیابان جمهوری نرسیده به حافظ،جنب ساختمان معاونت درمان و بانک پاسارگاد، پاساژ حافظ پلاک ٢٠ فروشگاه بزرگ بازرگانی سیب ساعت کاری 10 صبح الی 7 بعد از ظهر به جز روزهای تعطیل تلفن تماس: 021-62999938
قرنطینه شنژن

فاکسکان تولید آیفون را با رفع قرنطینه شنژن آغاز می‌کند

فرایند تولید در کارخانه مونتاژ آیفون فاکسکان در شنژن، علیرغم اینکه این شهر همچنان در قرنطینه کامل ویروس کرونا قرار دارد، از سر گرفته می‌شود، قرنطینه سراسری شنژن که ناشی از افزایش موارد ابتلا به ویروس کرونا بوده است، همچنان به محدود کردن تولید در منطقه ادامه می‌دهد. با این حال، فاکسکان بازگشت نسبی به تولید را آغاز کرده است. به گزارش رویترز، دو پردیس فاکسکان در شنژن، پس از تایید مقامات محلی، تا حدودی می‌توانند فعالیت‌شان را شروع کنند. براساس گزارش‌ها، فاکسکان در حال اجرای طرحی است که Closed Loop نامیده شده است و کارمندانش را از خطر ابتلا به ویروس کرونا در امان نگاه می‌دارد.

بیانیه رسمی فاکسکان برای شروع فعالیت

قرنطینه شنژن

فاکسکان در بیانیه‌ای که توسط رویترز منتشر شده است، می‌گوید: «این سیستم فقط در پریس‌هایی شامل محل اسکان کارمندان اجرایی خواهد شد و دستورالعمل‌های سخت‌گیرانه و سیاست‌های مدیریت هم توسط دولت شنژن پیگیری خواهد شد». این شرکت همچنین اقدامات دولت برای پیگیری از همه گیری ویروس کرونا را دنبال کرده و از نزدیک روی آن نظارت خواهد داشت. پیش از این، فاکسکان اعلام کرده بود که دیگر بخش‌های کارخانه هم کم کم به روند تولید بازخواهند گشت. این همان جایی است که کارگران تنها از خانه‌های خود شرکت می‌توانند به کارخانه‌های تولیدی سفر کنند و به‌طور منظم هم تست PCR از آن‌ها گرفته خواهد شد.

بیشتر بخوانید: فاکسکان و سایر تامین کنندگان اپل تحت تاثیر تعطیلی کارخانه شنژن قرار دارند

شما نیز می‌توانید نظرات خود را در این رابطه با ما به اشتراک گذارید.

برای خرید اقساطی محصولات کمپانی اپل مانند آیفون ۱۳ پرو در مدل‌ها و رنگ‌ های مختلف، می‌توانید به بازرگانی سیب مراجعه کرده و شرایط و مدارک لازم برای این منظور را مطالعه فرمایید. مشاورین این سایت هم در خدمت شما هستند تا خرید آسان و به‌صرفه محصولات اپل را به بهترین شیوه ممکن تجربه کنید.

webranko
تحریریه بازرگانی سیب

مشاهده سایر مطالب
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *