تهران – خیابان جمهوری نرسیده به حافظ،جنب ساختمان معاونت درمان و بانک پاسارگاد، پاساژ حافظ پلاک ٢٠ فروشگاه بزرگ بازرگانی سیب ساعت کاری 10 صبح الی 7 بعد از ظهر به جز روزهای تعطیل تلفن تماس: 021-62999938
عرضه آیفون در ماه ژانویه 2022

عرضه آیفون در ماه ژانویه 2022 بسیار بالاتر از سطح میانگین در چین بوده است

براساس داده‌های جدیدی که از بازار گوشی‌های هوشمند به دست آمده است، محموله‌های آیفون اپل بالاتر از میانگین فصل معمولی در سرزمین اصلی چین بوده است. سامیک چاترجی تحلیل‌گر جی پی مورگان، در یادداشتی که برای سرمایه‌گذاران منتشر کرده است، نگاهی به آخرین داده‌های بازار گوشی‌های هوشمند در ماه ژانویه ۲۰۲۲ کرده که اخیرا توسط آکادمی فناوری اطلاعات و ارتباطات چین منتشر شده است. محموله‌های دستگاه‌های بین‌المللی در این کشور که عمدتا از آیفون اپل تشکیل یافته است، در ماه ژانویه به ۷.۳ میلیون دستگاه رسیده است. این رقم بسیار بالاتر از میانگین تاریخی ۴.۸ میلیون دستگاه است که برای ماه ژانویه سال‌های گذشته به ثبت رسیده بود.

میزان فروش آیفون در بازار چین

علاوه بر این، چاترجی به این نکته هم اشاره کرد که ژانویه ۲۰۲۲ بهترین سه ماهه اپل برای فروش گوشی‌های هوشمند در ژانویه از سال ۲۰۱۵ بوده است. محموله‌های ماه ژانویه، ۴۹ درصد نسبت به ماه گذشته افزایش پیدا کرده است، اما همچنان نسبت به ماه دسامبر سال گذشته، ۲۴ درصد افت فصلی را شاهد هستیم. چاترجی می‌نویسد که از ماه اکتبر، محموله‌های بین‌المللی گوشی‌های هوشمند در چین رونق پیدا کرده است. این تحلیل‌گر خاطرنشان می‌کند که وضعیت کلی بازار در این کشور، کمتر از فصول معمولی است. مجموعه محموله‌های تلفن همراه بین دسامبر و ژانویه، یک درصد نسبت به ماه قبل کاهش پیدا کرده است.

عرضه آیفون در ماه ژانویه 2022

فروش گوشی‌های هوشمند مجهز به فناوری 5G نیز نسبت به دسامبر ۳ درصد و نسبت به سال گذشته ۴ درصد کاهش داشته است. داده‌های CAICT هم نشان می‌دهد که ۲۶.۳ میلیون گوشی‌ های هوشمند مجهز به فناوری 5G در ماه ژانویه به این کشور ارسال شده است. سهم فروش گوشی‌های هوشمند 5G هم به ۸۰ درصد رسیده و این میزان نسبت به سال ۲۰۲۱ با ۷۶ درصد و سال ۲۰۲۰ با ۵۳ درصد بالاتر است. شما نیز می‌توانید نظرات خود را در این رابطه با ما به اشتراک گذارید. میزان فروش و موفقیت اپل در بازار چین را چطور ارزیابی می‌کند؟ ادامه سال ۲۰۲۲ برای اپل چگونه پیش خواهد رفت. 

بیشتر بخوانید: سه ماهه آخر سال ۲۰۲۱ بهترین فصل فروش آیفون در هند بوده است

براساس برآوردهای جدیدی که که از فروش گوشی‌های هوشمند انجام شده است، آیفون اپل قوی‌ترین سه ماهه خود را تا به امروز در کشور هند تجربه کرده است و با فروش ۲.۳ میلیون دستگاه، توانست به این رکورد دست پیدا کند. براساس داده‌های جدیدی که توسط بلومبرگ منتشر شده است، اپل نسل به سال گذشته ۳۴ درصد فروش بیشتری را تجربه کرده است. همین سبب می‌شود که پیشرفت بزرگی را در بازار هند کسب کرده و به‌عنوان یکی از بزرگ‌ترین کمپانی‌های ارائه دهنده گوشی در این کشور شناخته شود. با این حال، فروش اپل همچنان از رقبای اندرویدی پایین‌ تر بوده است.

برای خرید اقساطی محصولات کمپانی اپل مانند آیفون ۱۳ در مدل‌ها و رنگ‌های مختلف، می‌توانید به بازرگانی سیب مراجعه کرده و شرایط و مدارک لازم برای این منظور را مطالعه فرمایید. مشاورین این سایت هم در خدمت شما هستند تا خرید آسان و به‌صرفه محصولات اپل را به بهترین شیوه ممکن تجربه کنید.

webranko
تحریریه بازرگانی سیب

مشاهده سایر مطالب
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *