تهران – خیابان جمهوری نرسیده به حافظ،جنب ساختمان معاونت درمان و بانک پاسارگاد، پاساژ حافظ پلاک ٢٠ فروشگاه بزرگ بازرگانی سیب ساعت کاری 10 صبح الی 7 بعد از ظهر به جز روزهای تعطیل تلفن تماس: 021-62999938
تجارت محاسباتی اپل

لپ تاپ های مک مسئول رشد تجارت محاسباتی اپل هستند

لپ تاپ‌های مک اپل به‌عنوان محرک رشد این شرکت برای کسب و کار رایانه‌های شخصی شناخته شده و با پیشرو بودن مک بوک پرو، جای آن گرفته‌اند. شرکای تحقیقات هوش مصرف کننده این اعداد را در ۴ ژانویه از طریق کانال Substack شرکت فاش کردند. در حالی که اپل با سازندگان رایانه‌های شخصی رقابت می‌کند، تصویر خوبی از مک ارائه می‌شود. در سه ماهه سپتامبر ۲۰۲۲، مک بوک پرو با ۵۴ درصد فروش پیشتاز بوده و مک بوک ایر با ۴۶ درصد فروش بعد از آن قرار دارد. به‌طور کلی، لپ تاپ‌ها ۷۴ درصدی از واحدهای مک فروخته شده در سال ۲۰۲۲ را به خود اختصاص می‌دهند. در مقایسه با رقم ۲۶ درصدی از تجارت دسکتاپ که شامل مک مینی، مک پرو، آی مک و مک استودیو می‌شود، این رقم جالب توجه است.

پیشتازی مک بوک‌های اپل

تجارت محاسباتی اپل

در بخش دسکتاپ، آی مک و مک پرو به ترتیب با ۵۰ و ۴۳ درصد پیشتاز هستند و این در حالی است که مک مینی و مک استودیو تنها ۴ درصد را به خود اختصاص داده‌اند. اگرچه، کروم بوک گوگل در بخش آموزشی پیشتاز است، اما استفاده آموزشی یا دانشجویی تقریبا یک سوم خریدهای مک را تشکیل می‌دهد. همچنین، محبوبیت دستگاه در این شرکت هم دیده می‌شود و تقریبا ۵۰ درصد از خریداران مک گزارش داده‌اند که از رایانه جدید خودشان برای تجارت استفاده خواهند کرد. با توجه به داده‌های CIRP، استفاده شخصی در طول پنج سال گذشته اندکی کاهش یافته است، اما هنوز در مرحله ابتدایی قرار دارد. می‌توانید نظرات خود را با ما در میان گذارید.

بیشتر بخوانید: تقاضای ضعیفی برای مک بوک و اپل واچ وجود دارد

برای خرید اقساطی محصولات کمپانی اپل مانند آیفون ۱۴ پرو در مدل‌ها و رنگ‌ های مختلف، می‌توانید به بازرگانی سیب مراجعه کرده و شرایط و مدارک لازم برای این منظور را مطالعه فرمایید. مشاورین این سایت هم در خدمت شما هستند تا خرید آسان و به‌صرفه محصولات اپل را به بهترین شیوه ممکن تجربه کنید.

webranko
تحریریه بازرگانی سیب

مشاهده سایر مطالب
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *