تهران – خیابان جمهوری نرسیده به حافظ،جنب ساختمان معاونت درمان و بانک پاسارگاد، پاساژ حافظ پلاک ٢٠ فروشگاه بزرگ بازرگانی سیب ساعت کاری 10 صبح الی 7 بعد از ظهر به جز روزهای تعطیل تلفن تماس: 021-66171283
کارمندان اپل و گوگل

ماموران روسی کارمندان اپل و گوگل را تهدید کردند

تلاش‌های روسیه برای مدیریت فعالیت‌های غول‌های فناوری قبل از حمله به اوکراین، شامل مانورهای مخفیانه‌تری از جمله تهدید کارکنان اپل و گوگل برای حذف برنامه‌هایشان بوده است. فشار غول‌های فناوری علیه روسیه در جریان حمله روسیه به اوکراین، قبلا هم به انتقام جویی دولت این کشور منجر شده بود. با این حال، گزارش جدیدی در مورد فعالیت‌های این کشور برای مدیریت صنعت فناوری به گوش می‌رسد و گویا از تعدادهای قدیمی برای رسیدن به اهداف خود استفاده می‌کند. به گزارش واشنگتن پست، مدیران اپل و گوگل مستقر در مسکو، به خاطر اپلیکیشنی که ولادیمیر پوتین، رئیس جمهور روسیه از آن متنفر بوده است، تهدید شده‌اند.

ماجرا از چه قرار بوده است؟

کارمندان اپل و گوگل

ماموران ناگهان در خانه‌های این مدیران حاضر شده و تهدید کردند که باید برنامه را ظرف ۲۴ ساعت حذف کنند تا به زندان نیفتند. براساس این گزارش، گوگل به سرعت مدیر مربوطه خود را به هتلی تحت نام فرضی منتقل کرد و این‌طور می‌پنداشتند که مدیر کامل تحت حفاظت قرار دارد. اما این‌طور نبوده مامورین بار دیگر برای یادآوری مهلت ارائه شده در اتاق هتل ظاهر شده بودند. در نهایت تاکتیک وحشت روسیه کارساز بوده است و این برنامه در عرض چند ساعت از گوگل‌پلی و اپ‌استور حذف شد. برنامه مذکور  در تلاش بود تا به مردم کمک کند که آرای اعتراضی علیه پوتین را ثبت کنند. شما نیز می‌توانید نظرات خود را در این رابطه با ما به اشتراک گذارید.

بیشتر بخوانید: روسیه به ملی کردن اپل و شرکت‌های دیگری که از کشور خارج شده‌اند فکر می‌کند

برای خرید اقساطی محصولات کمپانی اپل مانند آیفون ۱۳ در مدل‌ها و رنگ‌ های مختلف، می‌توانید به بازرگانی سیب مراجعه کرده و شرایط و مدارک لازم برای این منظور را مطالعه فرمایید. مشاورین این سایت هم در خدمت شما هستند تا خرید آسان و به‌صرفه محصولات اپل را به بهترین شیوه ممکن تجربه کنید.

webranko
تحریریه بازرگانی سیب

مشاهده سایر مطالب
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *