تهران – خیابان جمهوری نرسیده به حافظ،جنب ساختمان معاونت درمان و بانک پاسارگاد، پاساژ حافظ پلاک ٢٠ فروشگاه بزرگ بازرگانی سیب ساعت کاری 10 صبح الی 7 بعد از ظهر به جز روزهای تعطیل تلفن تماس: 021-66171283
تلاش های بشردوستانه در اوکراین

تیم کوک: اپل از تلاش های بشردوستانه در اوکراین حمایت می‌کند

تیم کوک مدیرعامل اپل، نگرانی خود را در مورد بحران جاری در اوکراین ابراز کرده و اظهار داشته است که اپل همه کاری را که می‌تواند برای تیم‌های خود در آن‌جا انجام خواهد داد. با ادامه حمله روسیه به اوکراین، تیم کوک در توییتی اعلام کرد که اپل از تلاش‌های بشردوستانه محلی در اوکراین حمایت خواهد کرد. او خاطرنشان کرد که همچنین به همه کسانی هم که خواهان صلح هستند می‌پیوندد. اپل هیچ فروشگاه اختصاصی در اوکراین تاسیس نکرده است، اما همکاری آن‌ها با نمایندگی‌های فروش مجاز محصولات اپل در داخل این کشور ادامه داشته است. علاوه بر این، طبق گزارش جدیدی، اپل در سال ۲۰۲۱ هم یک LLC در پایتخت اوکراین به ثبت رسانده بود.

وضعیت پیچیده دفتر تازه تاسیس اپل در مسکو

تلاش های بشردوستانه در اوکراین

یک دفتر شرکتی هم توسط اپل در اوایل فوریه در مسکو افتتاح شده بود که وضعیت آن را در منطقه پیچیده‌تر کرده است. پس از اینکه روسیه در سال ۲۰۲۱ تقاضایی برای شرکت‌های فناوری بزرگ برای حضور فیزیکی فراتر از فروشگاه‌ها و پشتیبانی در منطقه ارائه داده بود، اپل اولین شرکتی بود که از این امر پیروی کرد. به گزارش خبرگزاری روسی تاس، از اولیه ۲۰۲۲، اپل تنها شرکتی است که این کار را انجام داده و اسپاتیفای هم بعد از اپل قصد داشت که مدارک خود را تکمیل کرده و فعالیت بیشتری در این کشور ارائه دهد. شما نیز می‌توانید نظرات خود را در این رابطه با ما به اشتراک گذارید.

بیشتر بخوانید: حمله روسیه به اوکراین باعث سقوط سهام اپل شد

برای خرید اقساطی محصولات کمپانی اپل مانند آیفون ۱۳ در مدل‌ها و رنگ‌های مختلف، می‌توانید به بازرگانی سیب مراجعه کرده و شرایط و مدارک لازم برای این منظور را مطالعه فرمایید. مشاورین این سایت هم در خدمت شما هستند تا خرید آسان و به‌صرفه محصولات اپل را به بهترین شیوه ممکن تجربه کنید.

webranko
تحریریه بازرگانی سیب

مشاهده سایر مطالب
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *