تهران – خیابان جمهوری تقاطع حافظ، مجتمع چارسو طبقه اول واحد C10 ساعت کاری 10 صبح الی 7 بعد از ظهر تلفن تماس: 021-66717991
بزرگترین فروشگاه اپل در توکیو ژاپن

افتتاح فروشگاه اپل

شنبه بزرگترین فروشگاه اپل در توکیو ژاپن، افتتاح میشود

اپل جدیدترین و بزرگترین فروشگاهش در ژاپن را شنبه در قلب منطقه تجاری مارونوچی در توکیو افتتاح خواهد کرد.

 این سومین فروشگاه جدید اپل است که از آپریل گذشته به عنوان بخشی از قرارداد چندین ساله اپل و ژاپن مبنی بر سرمایه گذاری و گسترش خرده فروشی در این کشور افتتاح میشود.

مشتریان ژاپنی حالا هم فضای بیشتری برای دسترسی به محصولات اپل دارند، هم میتوانند در طرح Today at Apple شرکت کنند و هم در هنگام خرید از یک متخصص مشاوره بگیرند.

  دیردری اُبراین، معاون ارشد رئیس بخش خرده فروشی و مردم اپل درباره فروشگاه جدید میگوید :

“افتتاح فروشگاه اپل در مارونوچی، لحظه بزرگی در رابطه اپل و ژاپن خواهد بود. مارونوچی جو فوق العاده ای دارد و تیم ما بی صبرانه منتظر خوش آمد گویی به مشتریان در بزرگترین فروشگاه اپل در ژاپن است.”

فروشگاه جدید اپل
بزرگترین فروشگاه اپل در توکیو ژاپن

پنجمین فروشگاه اپل در توکیو، نمای خاصی دارد.

ویترینی دو طبقه به همراه پنجره هایی ساخته شده از آلومینیوم فشرده برای دست یابی به گوشه هایی گرد و 3 بعدی.

این پنجره های منحصر به فرد اجازه میدهند که زندگی خیابانی پر جنب و جوشی که فروشگاه را محاصره کرده، با خود فروشگاه در تماس باشد.

در داخل نیز بامبوها دور تا دور پنجره های ورودی را گرفته اند. آتریوم هایی با سقف های بلند در قلب فروشگاه، هر دو طبقه فروشگاه را به هم وصل میکنند.

این فروشگاه میزبان سازندگان کلاس جهانی برای جلسات Today at Apple خواهد بود. این جلسات ویژه 12 قسمتی (برای جشن گرفتن افتتاحیه) را انجمن مبتکران توکیو آغاز خواهند کرد.

در فروشگاه جدید اپل در مارونوچی، مشتریان میتوانند به تمام محصولات اپل دسترسی داشته باشند، مشاوره و کمک فنی بگیرند و خلاقیتشان را هم آزاد کنند.

اواخر همین ماه، اپل فروشگاهش در فوکوکا را به مکان جدیدتر و بزرگتری منتقل خواهد کرد تا بازسازی فروشگاه هایش در اُموتساندو را تکمیل کند.

آیا این مقاله برای شما مفید بود؟

برای ثبت امتیاز، روی ستاره ها کلیک کنید

میانگین امتیاز 4.4 / 5. تعداد امتیاز: 78

هنوز امتیازی ثبت نشده است

kurur_sib

بازرگانی سیب

مشاهده سایر مطالب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.