تهران – خیابان جمهوری تقاطع حافظ، مجتمع چارسو طبقه اول واحد C10 ساعت کاری 10 صبح الی 7 بعد از ظهر تلفن تماس: 021-66717991
استخدام دوباره کارگران

فاکسکان با ایجاد انگیزه سعی در استخدام دوباره کارگران سابق دارد

فاکسکان سازنده اصلی اپل، همچنان برای همگام شدن با تولید آیفون تحت فشار قرار دارد و برای بازگشت کارگرانی که اخراج شده بودند، پاداشی در حدود ۱۶۷۲ دلار در نظر گرفته است. فاکسکان به‌طور معمول برای رقابت برای رقبا در استخدام کارگران منطقه اطراف کارخانه‌هایش، جوایزی را ارائه می‌کند. همچنین، طبق نیازهای تولید، به‌طور مرتب شاهد رشد نیروهای کاری در این کارخانه بوده‌ایم. با این حال، این شرکت اکنون با ترکیبی از قرنطینه‌های چینی ناشی از کووید و شورش‌های کارگران کارخانه بر سر حقوق و شرایط مواجه شده است. با پرداخت پول به برخی از آشوبگران برای ترک شرکت، اکنون کارخانه در تلاش برای بازگشت به تولید کامل، پاداش‌ها را افزایش داده است.

استخدام دوباره کارگران فاکسکان

استخدام دوباره کارگران

به گزارش ساوت چاینا مورنینگ پست، پاداش‌های جدید به منظور بازگشت کارگران و افزایش تولید هدف قرار داده شده است و به این معنا است که پاداش‌ها برای کسانی خواهد بود که فاکسکان را بین ۱ اکتبر ۲۰۲۲ تا ۱۰ نوامبر ۲۰۲۲ ترک کرده بودند. در این مرحله، فاکسکان ده‌ها هزار کارگر خود را از دست داد. چرا که آن‌ها به‌دلیل قرنطینه کووید و شرایط بد فرار کرده بودند. پاداش‌های جدید از گروه تجاری محصولات دیجیتال فاکسکان اعطا خواهد شد و این گروه به‌طور خاص مسئول تولید آیفون بوده است. اگر کارمندانی که در این تاریخ‌ها شرکت را ترک کرده‌اند، بازگشته و دو ماه هم ماندگار باشند، می‌توانند پاداش‌هایی به مبلغ ۱۲ هزار یوان معادل ۱۶۷۲ دلار دریافت کنند. باید منتظر نتیجه این کارها بمانیم.

بیشتر بخوانید: فاکسکان با پرداخت پول ۲۰ هزار کارگر شورشی کارخانه را مرخص کرد

برای خرید اقساطی محصولات کمپانی اپل مانند آیفون ۱۴ پرو مکس در مدل‌ها و رنگ‌ های مختلف، می‌توانید به بازرگانی سیب مراجعه کرده و شرایط و مدارک لازم برای این منظور را مطالعه فرمایید. مشاورین این سایت هم در خدمت شما هستند تا خرید آسان و به‌صرفه محصولات اپل را به بهترین شیوه ممکن تجربه کنید.

آیا این مقاله برای شما مفید بود؟

برای ثبت امتیاز، روی ستاره ها کلیک کنید

میانگین امتیاز 0 / 5. تعداد امتیاز: 0

هنوز امتیازی ثبت نشده است

webranko

تحریریه بازرگانی سیب

مشاهده سایر مطالب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این سایت توسط reCAPTCHA و گوگل محافظت می‌شود حریم خصوصی و شرایط استفاده از خدمات اعمال.