تهران – خیابان جمهوری تقاطع حافظ، مجتمع چارسو طبقه اول واحد C10 ساعت کاری 10 صبح الی 7 بعد از ظهر تلفن تماس: 021-66717991
بند اپل واچ اولترا

تیم کوک با سازنده بند اپل واچ اولترا هنگام خروج از ژاپن دیدار کرد

سفر تیم کوک مدیرعامل اپل به ژاپن با بازدید از پارالمپیکایی‌هایی که از اپل واچ استفاده می‌کنند همراه شده و در کارخانه‌ای که مسئول تولید انبوه بند آلپاین نارنجی اپل واچ اولترا است هم مقصدی برای بازدید تیم کوک بوده است. با هفته پر مشغله‌ای برای تیم کوک مدیرعامل اپل همراه با گرگ جوسویاک مدیرعامل بازاریابی همراه بودیم. آن‌ها به سراسر ژاپن سفر کرده و از توسعه دهندگان، نوازندگان و سازندگان خود در این کشور دیدن کردند. سفر آن‌ها از طریق فروشگاه‌های مختلف اپل و امکاناتی که کوک و جوز با کارمندان و مشتریان از آن‌جا بازدید کردند، بوده است. جلسه‌ای هم امروز در مرکز Today at Apple برگزار شده و به نکات و ترفندهای اپل پنسل اشاره شده بود.

سفر تیم کوک به ژاپن

بند اپل واچ اولترا

کوک در یک مرکز آموزشی که توسط دایسوکه ایکزاکی و شینیجی شیماکاوا پارالمپیک‌ها استفاده می‌شد، متوقف کرده و از آن بازدید کرد. آن‌ها نشان دادند که چگونه از اپل واچ استفاده می‌کنند تا تمرینات راگبی با ویلچر خود را به سطح بعدی ببرند و کوک هم در توییتی به آن اشاره کرده بود. در مرحله بعد هم کوک به بازدید از تیمی در Inoue رفت که بندهای اپل واچ اولترا تولدی می‌کنند. عکس‌ها نشان می‌دهد که مواد اولیه بسیاری در این مرکز استفاده می‌شود و ماشین آلات زیادی هم برای ساخت آن‌ها تلاش می‌کنند. وجود این همه دستگاه برای تولید بندهای یک اپل واچ، می‌تواند بسیار جالب توجه باشد. نظرات خود را با ما در میان گذارید.

بیشتر بخوانید: تیم کوک و جوسویاک از کوماموتو ژاپن بازدید می‌کنند

برای خرید اقساطی محصولات کمپانی اپل مانند آیفون ۱۴ پرو در مدل‌ها و رنگ‌ های مختلف، می‌توانید به بازرگانی سیب مراجعه کرده و شرایط و مدارک لازم برای این منظور را مطالعه فرمایید. مشاورین این سایت هم در خدمت شما هستند تا خرید آسان و به‌صرفه محصولات اپل را به بهترین شیوه ممکن تجربه کنید.

آیا این مقاله برای شما مفید بود؟

برای ثبت امتیاز، روی ستاره ها کلیک کنید

میانگین امتیاز 0 / 5. تعداد امتیاز: 0

هنوز امتیازی ثبت نشده است

webranko

تحریریه بازرگانی سیب

مشاهده سایر مطالب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.