تهران – خیابان جمهوری تقاطع حافظ، مجتمع چارسو طبقه اول واحد C10 ساعت کاری 10 صبح الی 7 بعد از ظهر تلفن تماس: 021-66717991
مدیرعامل تالار مشاهیر اپل

ودباش تیم کوک را مدیرعامل تالار مشاهیر اپل می‌داند

دن ایوز تحلیل‌گر اپل می‌گوید که این کمپانی هزاران کارگر را مانند بسیاری از شرکت‌های بزرگ فناوری اخراج نخواهد کرد؛ چرا که تیم کوک آن را به خوبی اداره می‌کند. اپل در زنجیره خرده فروشی خود – به‌ویژه کارکنان فروشگاه‌های Best Buy – چندین نفر را اخراج کرده و ۱۰۰ مورد از استخدام کنندگان خود را نیز کاهش داده است. همه این‌ها سبب نشده است که اپل مانند سایر شرکت‌های بزرگ فناوری، چندین هزار نفر را از شرکت اخراج کند. دن ایوز تحلیل‌گر ودباش می‌گوید: «اپل هرگز با این سرعت قرار نیست نیروهای خودش را اخراج کند. شما شاهد کاهش هزینه در این کمپانی خواهید بود، اما کوپرتینو بسیار تاکتیکی عمل کرده و قضیه را مدیریت خواهد کرد».

عدم اخراج نیروهای کاری اپل

مدیرعامل تالار مشاهیر اپل

آیوز این‌طور ادامه داد: «من فکر می‌کنم که این فقط نشان می‌دهد که چرا تیم کوک مدیر اجرایی تالار مشاهیر اپل فعالیت می‌کند. من فکر می‌کنم که او می‌تواند موقعیت دیگری را ایجاد کند تا نیازی به اخراج‌های گسترده از شرکت نباشد». در گزارش جدیدی هم می‌خواهیم که اپل استخدام‌ها را متوقف کرده و بودجه شرکت را کاهش داده است. با این حال، کوک این موضوع را رد کرده و می‌گوید که در استخدام‌های جدید خود هوشمندانه عمل می‌کند. او قبل از اینکه به فکر سرمایه گذاری آینده اپل باشد، این‌طور می‌گوید: «این بدان معنی است که ما به استخدام ادامه خواهیم داد، اما نیازی به استخدام در همه جای شرکت نداریم. ما باید هوشمندانه‌تر سرمایه گذاری کرده و به سمت راه نجات باشیم».

بیشتر بخوانید: حقوق تیم کوک به درخواست خودش ۴۰ درصد کاهش می‌یابد

برای خرید اقساطی محصولات کمپانی اپل مانند آیفون ۱۴ پرو در مدل‌ها و رنگ‌ های مختلف، می‌توانید به بازرگانی سیب مراجعه کرده و شرایط و مدارک لازم برای این منظور را مطالعه فرمایید. مشاورین این سایت هم در خدمت شما هستند تا خرید آسان و به‌صرفه محصولات اپل را به بهترین شیوه ممکن تجربه کنید.

آیا این مقاله برای شما مفید بود؟

برای ثبت امتیاز، روی ستاره ها کلیک کنید

میانگین امتیاز 0 / 5. تعداد امتیاز: 0

هنوز امتیازی ثبت نشده است

webranko

تحریریه بازرگانی سیب

مشاهده سایر مطالب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.