تهران – خیابان جمهوری تقاطع حافظ، مجتمع چارسو طبقه اول واحد C10 ساعت کاری 10 صبح الی 7 بعد از ظهر تلفن تماس: 021-66717991

نحوه بهبود عمر باتری آیفون و آی پد قسمت ۳/۲

نحوه افزایش و بهبود عمر باتری آیفون و آی پد با 9 روش موثر

– بلوتوث را غیرفعال کنید.

بلوتوث را در صورت نیاز روشن کنید

اگر بلوتوث دارید ، احتمال اینکه نیازی به آن ندارید احتمال دارد. برای تأیید روشن بودن بلوتوث روی مرکز کنترل ، انگشت خود را بکشید: اگر این آیکون است ، به نظر می رسد مانند یک Runic B با رنگ سفید است.

بلوتوث به عنوان کشنده باتری در نظر گرفته می شود. اگر از آن برای اتصال به بلندگو ، هدفون یا لوازم جانبی دیگر یا استفاده از ویژگی های Continuity در iOS استفاده نمی کنید ، آن را خاموش کنید تا شاهد افزایش باتری آیفون خود باشید.

– AirDrop را خاموش کنید.

Air Drop را در صورت استفاده روشن کنید

یکی از سرویس های iPhone که به بلوتوث نیاز دارد ، AirDrop است. AirDrop با راه اندازی iOS 7 دوباره به شما امکان می دهد عکس ها و فایل های دیگر را به آیفون های نزدیک و با همان ویژگی روشن منتقل کنید. متأسفانه ، این می تواند یک قاتل باتری باشد ، به دلیل روشی که AirDrop به دنبال آیفون های اطراف است تا بتواند با آنها ارتباط برقرار کند.

به iOS 10 و قبل از آن می توانید AirDrop را در مرکز کنترل خاموش کنید (انگشت خود را به سمت پایین بکشید) و در صورت لزوم فقط AirDrop را روشن کنید.

از آنجا که iOS 11 AirDrop همیشه روشن است – تا زمانی که بلوتوث و Wi-Fi روشن هستند. بنابراین اگر می خواهید AirDrop را خاموش کنید ، آن ویژگی ها را خاموش کنید.

– 3G، 4G را غیرفعال کنید.

تنظیمات 3G /4g

اگر iPhone دارید که قادر به 4G است ، می توانید 4G را نیز به طور جداگانه خاموش کنید. توصیه می کنیم اگر در واقع قرارداد 4G ندارید ، این کار را انجام دهید.

اگر از آن استفاده نمی کنید ، خاموش کردن اطلاعات تلفن همراه باعث افزایش عمر باتری می شود. این مزیت فقط استفاده از حالت هواپیما است ، زیرا فقط بخش داده های تلفن همراه سیگنال خود را غیرفعال خواهید کرد. EDGE ، 3G ، 4G یا LTE.

به طور معمول آیفون شما دو سیگنال را به طور همزمان دریافت می کند: یکی برای تماس و پیام کوتاه و دیگری برای داده ها. اکنون فقط سیگنال تماس و پیامک را دریافت می کند – این بدان معنی است که شما هنوز هم تماس پذیر هستید.

همچنین باید توجه داشته باشید که طبق گفته Apple Genius Scotty Loveless ، اندازه گیری سیگنال در آیفون فقط قدرت سیگنال را برای اتصال غیر داده نشان می دهد ، این بدان معنی است که آیفون شما می تواند 2-3 نقطه را نشان دهد اما در واقع 3G بسیار ضعیفی دارد یا اتصال LTE ، بنابراین باعث می شود آیفون شما به حالت جستجوی سنگین برود.

– صدا رو کم کن.

ممکن است شما را غافلگیر کند اما تنظیمات صدا روی عمر باتری نیز تأثیر می گذارد ، بنابراین اگر در حال پخش موسیقی یا صدا دیگری از تلفن خود هستید ، با استفاده از دکمه های صدا آن را کمتر کنید. توجه داشته باشید که اکولایزر موسیقی مقدار شگفت آور قدرت را نیز به خود اختصاص می دهد.

به تنظیمات> موسیقی ضربه بزنید و مطمئن شوید که EQ به خاموش تبدیل شده است.

– لرزش را متوقف کنید.

تنظیمات لرزش

به تنظیمات> Sounds & Haptics بروید و هر دو گزینه ارتعاش را خاموش کنید

ده ها صدای زنگ آزار دهنده وجود دارد که می توانید انتخاب کنید تا به جهانیان اعلام کنید که کسی به تازگی بدون لرزش تلفنتون پیام برای شما ارسال کرده است، به این ترتیب شاهد افزایش و بهبود عمر باتری آیفون خود هستید.

– جلوه های بصری را کم کنید.

این جلوه های زیبا باعث می شود آیکون ها و اعلان های شما بر روی کاغذ دیواری به نظر برسند و بسیار زیبا به نظر می رسند ، اما آنها دائما از پردازنده گرافیکی آیفون شما استفاده می کنند و به همین دلیل تخلیه باتری است که بدون تلاش برای به دست آوردن آنها احتمالاً می توانستید مدیریت کنید. نیم ساعت استفاده از آیفون در یک سفر طولانی به خانه.

یک کار شما می توانید انجام دهید این است که به کاغذ دیواری استاتیک تغییر دهید نه تصویر زمینه پویا – تصویر زمینه که برای اولین بار در iOS 7 معرفی شده است ، همانطور که گوشی خود را کج می کنید ، حرکت می کند. با این کار تخلیه برق کمی کاهش می یابد. هنگامی که یک تصویر زمینه جدید را تنظیم می کنید ، برای خاموش کردن آن روی گزینه “زوم پرسپکتیو” روشن کنید.

همچنین می توانید به تنظیمات> عمومی> دسترسی> بروید و Reduce Motion را روشن کنید تا به طور موقت همه اثرات اختلاف منظر را خاموش کنید. توجه داشته باشید که این بسیاری از جلوه های بزرگنمایی سیستم را با محو شدن متقابل جایگزین می کند که به نظر خوب نمی آید ، اما ممکن است فقط آن چند دقیقه قدرت لازم را به شما بدهد.

 – از بازی ها و برنامه های پر کاربرد خودداری کنید.

بازی ها

برخی از برنامه ها باتری شما خیلی سریعتر از سایرین می سوزند. استفاده سنگین از پردازنده و GPU ، برای بازی های سه بعدی برای نقشه ها و برنامه های مبتنی بر مکان ، برای مثال از خواندن مطالب در برنامه Books استفاده می کند.

 – استفاده از دوربین را به حداقل برسانید.

استفاده کمتر از دوربین

استفاده از برنامه دوربین خود را به حداقل برسانید و قطعاً از استفاده از فلش خودداری کنید.

– خاموش کردن سلام سیری.

استفاده از سیری در صورت نیاز

حتی سیری می تواند کمی باتری داشته باشد ، و اگر می خواهید باتری بهتری داشته باشید ، ویژگی ویژه Hey Siri باید خاموش شود. به تنظیمات> Siri & Search بروید و مطمئن شوید Hey Siri روشن نشده است.

برای خواندن ادامه مطلب اینجا کلیک کنید

آیا این مقاله برای شما مفید بود؟

برای ثبت امتیاز، روی ستاره ها کلیک کنید

میانگین امتیاز 3.7 / 5. تعداد امتیاز: 89

هنوز امتیازی ثبت نشده است

kurur_sib

بازرگانی سیب

مشاهده سایر مطالب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.