تهران – خیابان جمهوری نرسیده به حافظ،جنب ساختمان معاونت درمان و بانک پاسارگاد، پاساژ حافظ پلاک ٢٠ فروشگاه بزرگ بازرگانی سیب ساعت کاری 10 صبح الی 7 بعد از ظهر به جز روزهای تعطیل تلفن تماس: 021-62999938
پیش بینی درد بیماران

اپل واچ قادر به پیش بینی درد بیماران خاص است

مطالعه جدیدی روی اپل واچ نشان می‌دهد که پرچم‌دار پوشیدنی اپل می‌تواند روشی عملی و کم هزینه برای کمک به پیش بینی دوره‌های درد مرتبط با بیماری «سلول داسی» داشته باشد. محققین دانشگاه دوک، نورث وسترن و دیگر موارد اخیرا مطالعه جدیدی را منتشر کرده‌اند که اپل واچ را به‌عنوان روشی مناسب برای پیش بینی بحران‌های انسداد عروق یا VOC ها معرفی می‌کند. VOC ها همان دوره‌هایی از درد شدید هستند که در آن گلبول‌های قرمز داسی شکل، گردش خون را در رگ‌های خونی بیمار مسدود می‌کنند. VOC ها یکی از دلایل رایج بستری شدن افراد مبتلا به بیماری سلول داسی شکل هستند.

تشخیص درد بیماری توسط اپل واچ

پیش بینی درد بیماران

VOC ها اغلب مکرر و غیر قابل پیش بینی هستند و به‌طور بالقوه هم سبب آسیب به اندام می‌شوند. بیماران با ترکیبی از داروهای مسکن و آب نمکی درمان می‌شوند. با این حال، محققین استدلال شده است که جمع آوری داده‌ها و قابلیت‌های منحصر به فرد یادگیری ماشین اپل واچ می‌تواند برای کمک به پیش بینی VOC مورد استفاده قرار گیرد. این مطالعه توسط My Healthy Apple انجام شده و روی بیماران سلول داسی بیمارستان دانشگاه دوک بوده است. بازه زمانی مطالعه هم بین جولای و سپتامبر ۲۰۲۱ بوده است. در طول این مطالعه، بیماران از اپل واچ سری ۳ استفاده کردند و محققین قادر به ساخت ۱۵ هزار ۶۸۳ نقطه داده‌ای بوده‌اند. این نقاط در نهایت با کمک یادگیری ماشین مورد تحلیل قرار گرفت. نظرات خود را با ما در میان گذارید.

بیشتر بخوانید: مطالعات اپل واچ نشان می‌دهد که انسان باید بیشتر بخوابد
برای خرید اقساطی محصولات کمپانی اپل مانند آیفون ۱۴ در مدل‌ها و رنگ‌ های مختلف، می‌توانید به بازرگانی سیب مراجعه کرده و شرایط و مدارک لازم برای این منظور را مطالعه فرمایید. مشاورین این سایت هم در خدمت شما هستند تا خرید آسان و به‌صرفه محصولات اپل را به بهترین شیوه ممکن تجربه کنید.

webranko
تحریریه بازرگانی سیب

مشاهده سایر مطالب
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *