تهران – خیابان جمهوری نرسیده به حافظ،جنب ساختمان معاونت درمان و بانک پاسارگاد، پاساژ حافظ پلاک ٢٠ فروشگاه بزرگ بازرگانی سیب ساعت کاری 10 صبح الی 7 بعد از ظهر به جز روزهای تعطیل تلفن تماس: 021-66171283
آیفون اورجینال

آیفون اورجینال به قیمت ۵۰ هزار دلاری در حراجی فروخته شد

حراجی جدیدی با عنوان «استیو جابز و انقلاب کامپیوتری اپل» اخیرا به پایان رسیده و آیفون اورجینال به‌عنوان مهم‌ترین کالای این حراجی، پس از طی کردن یک روند طولانی، به قیمت ۵۴ هزار ۹۰۴ دلار فروخته شد. در این حراجی که از ۱۷ فوریه تا ۱۶ مارس برگزار شد، اقلامی با امضای استیو جابز و استیو وزنیاک از بنیان گذاران اپل ارائه می‌شد. سایر محصولات تاریخی اپل شامل Apple Lisa 1 که متعلق به مدیر سابق اپل یعنی دل یوکام بوده و شامل یک آیفون اورجینال مهر و موم شده کارخانه‌ای بود هم ارائه شدند. نتایج حراجی توسط RR Auction به همراه قیمت‌های تخمینی و واقعی منتشر شده است. به‌طور مثال، یک کامپیوتر Apple-1 با امضای استیو وزنیاک و یک آیفون اورجینال مربوط به سال ۲۰۰۷ در آن حضور دارد.

فروش آیفون اورجینال با امضای استیو جابز در حراجی

آیفون اورجینال

کامپیوتر Apple-1 به منابع ناشناسی فرواخته شد، اما حراجی RR ارزش آن را بیش از ۵۰۰ هزار دلار تخمین زده بود. مناقصه انجام شده در نهایت انتظارات فروشنده را برآورده نکرد، اما بانی حراجی در نهایت موفق شد که تمام محصولات را فروخته و پرونده آن را ببندد. در این میان، قیمت اولین آیفون ۵۴ هزار ۹۰۴ دلار بوده و یک آیفون دیگر هم مدل آیفون ۱۱ با امضای تیم کوک بود، به قیمت ۳ هزار ۹۷۶ دلار فروخته شد. یکی از کامپیوترهای دیگری که برای فروش ارائه می‌شد، Apple Lisa 1 متعلق به یوکام بود که توسط گروه Apple II ساخته شده بود و بعدا در دهه ۱۹۸۰ به‌عنوان اولین مدیر عامل اپل شناخته شد.

بیشتر بخوانید: محصولات از رده خارج اپل در حراجی بزرگی ارائه می‌شوند
برای خرید اقساطی محصولات کمپانی اپل مانند آیفون ۱۴ پرو مکس در مدل‌ها و رنگ‌ های مختلف، می‌توانید به بازرگانی سیب مراجعه کرده و شرایط و مدارک لازم برای این منظور را مطالعه فرمایید. مشاورین این سایت هم در خدمت شما هستند تا خرید آسان و به‌صرفه محصولات اپل را به بهترین شیوه ممکن تجربه کنید.

webranko
تحریریه بازرگانی سیب

مشاهده سایر مطالب
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *