تهران – خیابان جمهوری تقاطع حافظ، مجتمع چارسو طبقه اول واحد C10 ساعت کاری 10 صبح الی 7 بعد از ظهر تلفن تماس: 021-62999938
تشخیص مشکل ناشناس

اپل واچ به تشخیص مشکل ناشناس کاربران کمک می‌کند

مردی از کلیولند پس از اینکه یک سری نوتیف‌های مختلف از اپل واچ پیرامون مسائل پزشکی دریافت کرد، توانست جانش را نجات دهد. در ماه اکتبر، کن کونیهان با کمک اپل واچ خود مطلع شد که تنفس بسیار بالایی دارد. این دستگاه پوشیدنی اپل به او اعلام کرد که میانگین تنفس‌هایش از ۱۴ تنفس در دقیقه به حدود ۱۸ مورد در دقیقه رسیده است. کونیهان در مصاحبه خود این‌طور می‌گوید: «همسرم از من خواست تا با پسرم تماس تلفنی داشته باشم و او به من پیشنهاد داد که سریعا به بخش مراقبت‌های سرپایی رفته و این مورد را بررسی کند و من هم همین کار را انجام دادم. آن‌ها فقط یک عکس‌برداری اشعه ایکس انجام داده و آن زمان یک سری داروهای برونشیت به من داده شد».

نجات جان فردی با کمک اپل واچ

تشخیص مشکل ناشناس

او فکر می‌کرد که مشکل حل شده است، اما اپل واچ دوباره هشدار داده و اعلام کرد که به آزمایش بیشتری نیاز دارد. او در ادامه توضیح می‌دهد: «اکسیژن خون من که معمولا اواسط ۹۰ بود، به حدود ۹۵ و بالاتر رفته بود و سپس شروع به پایین آمدن تا عدد ۸۰ کرد». هشدارهای پل واچ این مرد را ابتدا نگران نمی‌کرد، اما با اصرار خانواده نگرانش، یک بار دیگر به اورژانس مراجعه کرد. پزشکان با استفاده از ارقامی که اپل واچ جمع آوری کرده بود، اسکن‌های بیشتری را انجام داده و یک سری لخته‌های خون در ریه‌های این مرد کشف شد. پزشک او هم به او متذکر شد که ۶۰ درصد از افرادی که با چنین مشکلی روبرو هستند، زنده نمی‌مانند.

بیشتر بخوانید: اپل واچ به شناسایی مشکل قلبی یک نویسنده کمک کرد
برای خرید اقساطی محصولات کمپانی اپل مانند آیفون ۱۴ پرو در مدل‌ها و رنگ‌ های مختلف، می‌توانید به بازرگانی سیب مراجعه کرده و شرایط و مدارک لازم برای این منظور را مطالعه فرمایید. مشاورین این سایت هم در خدمت شما هستند تا خرید آسان و به‌صرفه محصولات اپل را به بهترین شیوه ممکن تجربه کنید.

webranko
تحریریه بازرگانی سیب

مشاهده سایر مطالب
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *