تهران – خیابان جمهوری تقاطع حافظ، مجتمع چارسو طبقه اول واحد C10 ساعت کاری 10 صبح الی 7 بعد از ظهر تلفن تماس: 021-62999938
فروشگاه Apple Confluence

فروشگاه Apple Confluence پس از تعمیر بازگشایی می‌شود

پس از دو ماه بازسازی و نوسازی، فروشگاه Confluence در لیون فرانسه با بهبودهای جزئی اما قابل توجه بازگشایی شده است. این فروشگاه در ژانویه ۲۰۲۳ برای تعمیرات پیش بینی شده دو ماه بسته شده بود و در نهایت اپل در ۱۷ مارس ۲۰۲۳ بازگشایی این فروشگاه را نهایی کرد. اکنون هم سایت فرانسوی Consomac اعلام می‌کند که فروشگاه دوباره باز شده و تغییرات ظریفی قابل نمایش خواهند بود. در مقایسه با فروشگاه قدیمی، نمای بیرونی تغییرات بسیار کمی را شامل می‌شود و برجسته ترین آن، اضافه شدن یک بخش آلومینیومی بزرگ از دیوار با لوگوی روشن اپل روی آن است. به گفته این سایت، این دیوار قبلا فقط بخشی از مرکز خرید بوده و تاثیر آن این است که فروشگاه را عریض‌تر از آن‌چه بود یا هست نشان می‌دهد.

بازگشایی فروشگاه اپل در لیون فرانسه

فروشگاه Apple Confluence

اکنون با پیاده روی کاشی کاری شده مواجه هستیم که نمای بیرونی فروشگاه را تغییر می‌دهد. بنا بر گزارش‌ها، هدف از بازسازی این بود که مشخص شود مشتریان باید برای دریافت سفارشات قبلی به کجا مراجعه کنند. اکنون این بخش برجسته‌تر شده و فروشگاه از شر Genius Bar خود خلاص می‌شود و فروشگاه عمیق‌تر دیده خواهد شد. آن دیوارها اکنون به رنگ آلومینیوم نقره‌ای درآمده و همراه با فقسه‌های چوبی دیده می‌شوند که با میزهای چوبی معروف اپ استور هم مطابقت دارند. با این حال، اکنون جداول فروشگاه با نسخه قبلی تفاوت دارند و میزهایی را می‌بینیم که دارای شارژر هستند.

بیشتر بخوانید: فروشگاه Apple Confluence لیون فرانسه به‌زودی بازگشایی می‌شود
برای خرید اقساطی محصولات کمپانی اپل مانند آیفون ۱۴ در مدل‌ها و رنگ‌ های مختلف، می‌توانید به بازرگانی سیب مراجعه کرده و شرایط و مدارک لازم برای این منظور را مطالعه فرمایید. مشاورین این سایت هم در خدمت شما هستند تا خرید آسان و به‌صرفه محصولات اپل را به بهترین شیوه ممکن تجربه کنید.

webranko
تحریریه بازرگانی سیب

مشاهده سایر مطالب
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *