تهران – خیابان جمهوری تقاطع حافظ، مجتمع چارسو طبقه اول واحد C10 ساعت کاری 10 صبح الی 7 بعد از ظهر به جز روزهای تعطیل تلفن تماس: 021-62999938
باتری Apple Pencil

دیدن میزان باتری اپل پنسل

اپل پنسل به عنوان قلم رسمی اپل روانه بازار شده است و کاربران می‌توانند برای انجام کارهای متنوع مانند طراحی، نوشتن و دیگر موارد از آن استفاده کنند. این قلم تجربه خوبی را برای شما فراهم می‌کند و می‌توانید به‌صورت حرفه‌ای به نقاشی یا یادداشت برداری بپردازید.
طراحی این محصول به گونه‌ای است که ارگونومی خوبی با دشت شما داشته و احساس راحتی بالایی هم با آن خواهید داشت. هیچگاه هنگام کار کردن با آن احساس خستگی نخواهید داشت و برای ساعت‌ها می‌توانید آن را در دست بگیرید. در ادامه قصد داریم که به باتری این قلم پرداخته و تحلیل روی نسل دوم آن داشته باشیم.

خریداران نسل دوم قلم اپل می‌توانند از آن به‌طور مغناطیسی کنار آیپد یا آیپد پرو خودشان استفاده کنند و شارژ آن نیز به همین صورت انجام می‌شود. البته هنوز هم شما باید از میزان باتری آن مطلع شده و بتوانید برنامه ریزی لازم را داشته باشید. این کار زمانی اهمیت بیشتری پیدا می‌کند که برای مدت زمان طولانی بخواهید از قلم اپل خود استفاده کنید. به طور مثال زمان‌هایی که طراحی طولانی مدتی را روی یکی از نرم افزارهای پیشرفته انجام می‌دهید، احتمالا خبر نخواهید داشت که کی باتری آن تمام خواهد شد.

برای این منظور می‌توانید روش زیر را دنبال کرده و از میزان باتری Apple Pencil خود باخبر شوید.

بررسی میزان باتری Apple Pencil

باتری Apple Pencil

  • با کشیدن انگشت خود روی اول صفحه دستگاه از چپ به راست، ویجت مخصوص باتری برای شما نمایان خواهد شد.
  • اگر ویجت باتری را مشاهده نمی‌کنید، به پایین صفحه اسکرول کرده و روی Edit کلیک کنید تا با انتخاب آیکون + بتوانید آن را در کنار آیکون Battery خود مشاهده کنید.
  • اگر ویجت باتری باز هم برای شما نمایش داده می‌شود یا اینکه عمر باتری اپل پنسل خود را مشاهده نمی‌کنید، ممکن است نیاز داشته باشید که ابتدا قلم خود را شارژ کرده و سپس همین روال را تکرار کنید.

با استفاده از نسل دوم Apple Pencil، می‌توانید آن را به کنار کیس نزدیک کرده و عمر باتری آن را مشاهده کنید. روال این کار هم بسیار آسان است و تقریبا با تمامی دستگاه‌های پشتیبان می‌توانید این کار را انجام دهید. درصد باتری در واقع به‌صورت حباب در بالای صفحه ظاهر خواهد شد.

میزان اپل پنسل در آیپد پرو

در آیپد پرو، شما می‌توانید از ویجتی به نام Today view استفاده کنید. برای این منظور، صفحه اعلانات را از بالا به پایین کشیده و نوتیفیکیشن‌های خود را مشاهده کنید. انگشت خود را به سمت راست سوایپ کنید تا گزینه‌های مربوطه نمایش داده شود.

در لیستی که نمایش داده می‌شود، می‌توانید ویجت موردنظر خود را پیدا کنید، اما اگر نبود، می‌توانید روی گزینه Edit کلیک کرده و ویجت موردنظر خود را از بخش More Widgets پیدا کنید. همان‌طور که مشاهده می‌کنید، روال کار مشابه قبل است و می‌توانید ویجت Batteries را به این بخش اضافه کنید.

این ویجت کاربرد زیادی دارد و برای دیگر دستگاه‌های اپل نیز کاربرد دارد. شما می‌توانید باتری آیپد پرو، ایرپاد، اپل پنسل و دیگر موارد را که با دستگاه اصلی شما در ارتباط است را مشاهده کنید. بدین ترتیب دیگر نیازی نیست که باتری اپل پنسل خود را به‌صورت حدسی مشخص کرده و می‌توانید میزان باتری آن را به به‌صورت دقیق از این ویجت مشاهده کنید.

جمع‌بندی

بدین ترتیب شما می‌توانید از این طریق با میزان باتری اپل پنسل خود آشنا شده و برنامه ریزی بهتری برای نحوه استفاده از آن داشته باشید. هرکدام از روش‌هایی که گفتیم، مشابه همدیگر هستند و صرفا باید از ویجت مخصوص Batteries که برای همین کار ارائه شده است، استفاده کنید. شما نیز می‌توانید نظرات خود را در این رابطه با ما درمیان گذارید. فکر می‌کنید میزان سلامت باتری اپل پنسل، برای کارهای پیشرفته طراحی و یادداشت برداری مناسب است؟

webranko
تحریریه بازرگانی سیب

مشاهده سایر مطالب
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *