تهران – خیابان جمهوری تقاطع حافظ، مجتمع چارسو طبقه اول واحد C10 ساعت کاری 10 صبح الی 7 بعد از ظهر به جز روزهای تعطیل تلفن تماس: 021-62999938

کالیبره کردن اپل واچ

می‌توانید برای بالاتر بردن دقت سنجش فعالیت‌های بدنی‌تان، اپل واچ خود را کالیبره کنید. این می‌تواند سنجش فاصله‌ای که می‌پیمایید، سرعت فعالیت‌های شما و میزان کالری مصرفی‌تان را بهبود بخشد. کالیبره کردن اپل واچ می‌تواند به تعیین سطح آمادگی بدنی و طول گام شما هم کمک کند، این خصوصاً در زمان‌هایی که دسترسی به GPS محدود و یا ناممکن است، به کار می‌آید.

چگونگی کالیبره کردن اپل واچ

تنظیمات خود را بررسی کنید

برای این‌که مطمئن شوید اپل واچ، اطلاعات مورد نیاز را دریافت می‌کند، این موارد را در قسمت Settings بررسی کنید.

 1. بر روی آیفون، Settings App را باز کنید.
 2. بر روی Privacy و سپس Location Services بزنید.
 3. مطمئن شوید که Location Services روشن باشد.
 4. در پایین صفحه، بر روی System Services بزنید.
 5. مطمئن شوید که Motion Calibration & Distance روشن باشد.
 6. قدم‌های بعدی را از طریق آموزش زیر، دنبال کنید.

 

مراحل کالیبره کردن اپل واچ

 1. در حالی که اپل واچ خود را به دست دارید، به یک محیط مسطح بیرونی بروید که دسترسی خوبی به GPS داشته باشد.
 2. اگر اپل واچ سری ۲ و یا مدل‌های جدیدتر را در اختیار دارید، تنها چیزی که به آن نیاز دارید اپل واچ است. اگر اپل واچ سری یک و یا مدل‌های قدیمی را بر دست دارید، آیفون خود را برای دسترسی به GPS به همراه داشته باشید. آیفون خود را به دست بگیرید و یا آن را با بندهای مخصوص، به مچ و یا کمر خود وصل کنید.
 3. اپ Workout را باز کنید. بر روی Outdoor Walk یا Outdoor Run بزنید. قبل از شروع برای تعیین هدف، روی علامت … بزنید.
 4. به مدت ۲۰ دقیقه، با سرعت معمولی خود، شروع به راه رفتن و یا دویدن کنید.

اگر برای کامل کردن این برنامه‌ی ۲۰ دقیقه‌ای، به اندازه‌ی کافی زمان ندارید، می‌توانید در طول چند جلسه‌ی تمرینی آن را کامل کنید. اگر تمرینات بدنی خود را در سرعت‌های متفاوتی انجام می‌دهید، باید برای هر سطح به مدت ۲۰ دقیقه بدوید یا راه روید. هر زمان که با استفاده از مراحل بالا در بیرون قدم می‌زنید یا می‌دوید، اپل واچ با یادگیری طول گام شما در سرعت‌های مختلف، به کالیبره کردن شتاب‌سنج ادامه می‌دهد. کالیبره کردن هم‌چنین می‌تواند دقت سنجش میزان کالری مصرف شما را هم بهبود بخشد.

همچنین بخوانید: چگونه تعداد قدم‌ها و مسافت طی شده را در اپل واچ ببینیم

کالیبره اپل واچ

بالاتر بردن دقت سنجش فعالیت‌های بدنی خود

اپل واچ از اطلاعات شخصی شما، هم‌چون قد، وزن، جنسیت و سن برای محاسبه‌ی فعالیت‌های بدنی و میزان کالری مصرفی استفاده می‌کند. پس به یاد داشته باشید که اطلاعات شخصی خود را به‌روز نگه دارید. برای این کار، از روی گوشی آیفون خود Watch App را باز کنید. بر روی سربرگ My Watch بزنید. بعد گزینه‌های Health و Health Profile را بزنید. بر روی گزینه‌ی Edit بزنید و تغییرات مورد نظر را اعمال کنید.

برای محاسبه‌ی همه‌ی فعالیت‌های روزانه‌ی خود، مطمئن شوید که گزینه‌ی Wrist Detection را فعال کرده‌اید. به اپ Watch بر روی آیفون خود بروید. سربرگ My Watch را باز کنید و به قسمت Passcode بروید. در این‌جا گزینه‌ی Wrist Detection را می‌بینید. اگر غیر فعال است، آن را فعال کنید. این گزینه در اپل واچ‌های سری یک و مدل‌های جدیدتر موجود است.

همچنین بخوانید: خالی شدن سریع باتری اپل واچ

 

ریست کردن تنظیمات کالیبره

اگر خواستید می‌توانید اطلاعات کالیبره شدن اپل واچ خود را ریست کنید. این‌گونه می‌توانید مجدداً آن را کالیبره کنید. برای این کار، مسیر زیر را دنبال کنید.

 1. بر روی آیفون خود، اپ Watch را باز کنید.
 2. از سربرگ My Watch بر روی Privacy بزنید.
 3. گزینه‌ی Reset Fitness Calibration Data را انتخاب کنید.
webranko
تحریریه بازرگانی سیب

مشاهده سایر مطالب
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پست های منتخب
پیش بینی درد بیماران
آیفون اورجینال