تهران – خیابان جمهوری تقاطع حافظ، مجتمع چارسو طبقه اول واحد C10 ساعت کاری 10 صبح الی 7 بعد از ظهر به جز روزهای تعطیل تلفن تماس: 021-62999938

اپلیکیشن Google Analytics برای گوشی آیفون

معرفی اپلیکیشن Google Analytics

Google Analytics یک سرویس آنالیز وب است که توسط گوگل ارائه شده است و میزان بازدید سایت ها را نشان میدهد.

 گوگل این سرویس را در نوامبر سال 2005 و پس از خریداری Urchin (یک برنامه آنالیز وب) راه اندازی کرد.

اپلیکیشن Google Analytics برای گوشی آیفون و خرید قسطی گوشی آیفون
اپلیکیشن Google Analytics

 اپلیکیشن Google Analytics برای گوشی آیفون در حال حاضر پر استفاده ترین آنالیزور وب در اینترنت است.

اپلیکیشن Google Analytics برای گوشی آیفون امکان بررسی و تحلیل ورودی‌ها، صفحات ورودی دهنده، کاربران وارد شده، فعالیت‌های کاربران، زمان حضور و مسیر خروجی آنها را میسر می‌کند.

به این ترتیب، گستره وسیعی از اطلاعات در اختیار مدیریت سایت قرار خواهد گرفت.

یکی از امکانات اپلیکیشن Google Analytics برای گوشی آیفون ، هدف گذاری مشخص در بازه زمانی است.

 سیستم خودکار در بازه زمانی تعیین شده در صورت دست یابی به هدف، گزارشی مبنی بر رسیدن به هدف ارائه می‌دهد و در صورت نرسیدن به هدف نیز درصد نزدیکی به هدف را نشان میدهد.

Google Analytics به شما اجازه می‌دهد تا به آمار افرادی که از سایت شما بازدید میکنند، محل زندگی آنها، مرورگری که از آن استفاده کرده اند و … دسترسی داشته باشید.

Google Analytics به صورت پیش فرض ابزار قدرتمندی است اما زمانی میتوان از تمام قدرتش استفاده کرد که از آن با توجه به نیاز و اهداف کسب و کار خود استفاده کنیم.

بسیار از امکانات این سرویس مانند Event ها، اهداف، اطلاعات سایت و امکان تجارت الکترونیک پیشرفته و ویژگی ‌های دیگر به صورت پیش فرض فعال نیستند و میتوان با اضافه کردن این امکانات و انجام تنظیمات مربوطه، به داده‌های بهتر و دقیق تر دست پیدا کرد و از این داده ها به جهت بهبود کسب و کار استفاده کرد.

Google Analytics از یک قطعه کد ردیابی جاوااسکریپت برای جمع آوری داده ها درباره بازدیدکنندگان سایت و تعامل آنها با سایت استفاده می کند.

این سرویس بعد از نصب، یک کوکی (سته‌ای از اطلاعات که توسط سرور وب سایت مورد نظر به مرورگرهای اینترنتی فرستاده می‌شود و در صورت لزوم نیز از مرورگرهای کاربران به سرور باز می‌گردد) در مرورگر کاربر برای وبسایت شما قرار خواهد داد.

 این کوکی به ردیابی تمام تعاملاتی که کاربر در وب سایت شما انجام می دهد، کمک می کند. وقتی یک کاربر وارد صفحه ای با کد ردیابی میشود، Google Analytics یک ID تصادفی و یکتا مرتبط با کوکی مرورگر کاربر تولید می کند.

 هر ID یکتا به عنوان یک کاربر جدید یکتا شناخته می شود. بنابراین وقتی یک ID جدید شناسایی می شود، سرویس آن را به عنوان یک کاربر جدید در نظر می گیرد.

اما وقتی یک ID موجود شناسایی می شود آن را به عنوان یک کاربر برگشتی در نظر گرفته و داده مربوط به آن را ارسال می کند.

امتیاز Google Analytics در اپ استور : 4.7 از 5
kurur_sib
بازرگانی سیب

مشاهده سایر مطالب
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *