تهران – خیابان جمهوری تقاطع حافظ، مجتمع چارسو طبقه اول واحد C10 ساعت کاری 10 صبح الی 7 بعد از ظهر به جز روزهای تعطیل تلفن تماس: 021-62999938
بهترین بازی‌های موبایلی دونفره برای آیفون و آیپد

بهترین بازی‌های دونفره برای آیفون و آیپد

امروزه آنقدرها حجم کارهایمان زیاد شده که همگی نیاز به استراحت فکری داریم. به عقیده‌ی روانشناسان؛ بازی کردن و ایجاد یک سرگرمی ساده و خوب می‌تواند از حجم این همه مشغولیت فکری کم بکند.

بازی‌های موبایل دو نفره یکی از بهترین راه‌های استراحت فکری است. چرا که شما می‌توانید با دوست خود که در مسافت دور یا نزدیک از شما قرار دارد بازی کنید و با یکدیگر اوقات فراغتی را پشت سر بگذارید.

امروز می‌خواهیم بهترین بازی دو نفره آیفون را به شما معرفی کنیم. اگر شما اهل بازی کردن هستید و یا آنقدر‌ها از مشغله خسته شده‌اید که فکر می‌کنید به تفریح کوتاه نیاز دارید؛ پیشنهاد می‌کنیم مطلب امروز ما را مطالعه نمائید تا بدانید از نظر ما چه بازی‌هایی در لیست بهترین بازی‌های دونفره آیفون قرار دارند.

عناوین مطلب امروز :

 • 4 بازی‌های دو نفره‌ی محبوب در آیفون – با قابلیت بازی در یک دستگاه
  1. نقاط و جعبه
  2. عبور از خیابان (Crossy Road)
  3. Glow Hockey2
  4. بدلند (Badland)
 • 4 بازی‌های دو نفره‌ی محبوب در آیفون – با قابلیت بازی در چند دستگاه به صورت آنلاین
  1. کمانداران (Bowmasters)
  2. کلش رویال (Clash Royale)
  3. Battlelands Royale
  4. Words With Friends2

 

بهترین بازی‌های موبایلی دونفره برای آیفون و آیپد

 

4 بازی‌های دو نفره‌ی محبوب در آیفون – با قابلیت بازی در یک دستگاه

 1. نقاط و جعبه

ژانر: استراتژی (Strategy)

بهترین بازی‌های دونفره آیفون - نقاط و جعبه

بازی Dots and Boxes اولین بازی از لیست بهترین بازی‌های دونفره آیفون است. این بازی یک ساده و سنتی با قلم و کاغذ است. این بازی بسیار هیجان انگیز و جالب است. شما کاربران آیفون می‌توانید با دوستان خود آن را به صورت 2 نفره بازی کنید. لازم به ذکر است؛ از آن جا که‌ای بازی هم برای سیستم عامل اندروید و هم برای سیستم عامل iOS وجود دارد؛ شما می‌توانید با دوستان خود که این دو سیستم عامل را دارند، بازی کنید.

بازی Dots and Boxes قابلیت بازی به صورت آفلاین را نیز دارد. به عقیده‌ی کاربران و طرفداران این بازی؛ Dots and Boxes یک بازی بسیار ساده است. اما در عین حال کاملا رقابتی و اعتیاد آور است. پس مراقب اعتیاد خودتان باشید. این ویژگی باعث شده است که بازی Dots and Boxes در لیست بهترین بازی‌های دونفره آیفون از دید کاربران قرار بگیرد.

 

 

 1. عبور از خیابان (Crossy Road)

ژانر: Arcade

بهترین بازی‌های دونفره آیفون - بازی Crossy Road

Crossy Road یکی از بازی‌های کلاسیک و یکپارچه است. این بازی بسیار محبوب و اعتیادآور است. در Crossy Road نیز حالت دو نفره به شما این امکان را می‌دهد که با استفاده از یک دستگاه بتوانید با دوستتان که در کنار شما قرار دارد؛ بازی کنید و از بازی خود لذت ببرید. بازی Crossy Road به یکی از بهترین بازی‌های دونفره آیفون تبدیل شده است.

در این بازی شما باید شخصیت اصلی بازی را از وسط خیابان شلوغ عبور دهید. باید آنقدرها سریع باشید که نگذارید ماشین‌ها به این شخصیت دوست داشتنی برخورد کنند. این بازی دومین مورد از لیست بهترین بازی‌های دونفره آیفون [از نگاه کاربران] به حساب می‌آید.

 

 

 1. Glow Hockey2

ژانر: Arcade

بهترین بازی‌های دونفره آیفون - بازی Glow Hockey2

سومین مورد از بهترین بازی‌های دونفره آیفون؛ بازی Glow Hockey2  است. این بازی یکی دیگر از بازی‌های پست مدرن است که به یک بازی سرگرم کننده موبایل تبدیل شده است. در حالی که صفحه نمایش هوشمند یا تبلت باعث می‌شود مقیاس فیزیکی این بازی به نسبت بازی هاکی واقعی بسیار کوچکتر شود، جذابیت و کیفیت بازی بسیار بالاست.

یکسان بودن سهم رقابت، گیم پلی ساده و در عین حال بسیار سرگرم کننده؛ همه‌ی این موارد در افزایش محبوبیت این بازی بسیار تاثیر گذار هستند. برای انجام این بازی تنها کافی است که مهاجم خود را با استفاده از انگشت خود راهنمایی و هدایت کنید. تا نگذارید حریفتان توپ را وارد دروازه‌ی شما بکند. سپس سعی کنید همزمان با دفاع از دروازه‌ی خود، توپ را وارد دروازه حریف خود کنید.

Glow Hockey2  یکی از بهترین بازی‌های دونفره آیفون و اندروید است.

 

 

 1. بدلند (Badland)

ژانر: Adventure / Sidescroller

بهترین بازی‌های دونفره آیفون - Badland

اگر به دنبال یک بازی متفاوت هستید، Badland گزینه‌ی خوبی برای شماست. بازی Badland به عقیده‌ی بازیکنان یک بازی بی نظیر با سبک هنری متفاوت است. هدف از انجام این بازی این است که تا رسیدن به مرحله‌ی پایانی، حباب(شخصیت اصلی بازی) خود را از موانع عبور دهید و آن را تا مرحله‌ی نهایی آن راهنمایی کنید.

این بازی دارای دو حالت یک نفره و چند نفره است. شما می‌توانید با دوستان خود در یک دستگاه بازی کنید. و از بازی خود لذت ببرید. بازی Badland چهارمین مورد از بهترین بازی‌های دونفره آیفون به عقیده‌ی ما است.

 

 

 

4 بازی‌های دو نفره‌ی محبوب در آیفون – با قابلیت بازی در چند دستگاه به صورت آنلاین

 1. کمانداران (Bowmasters)

ژانر: اکشن / مبارزه

بهترین بازی‌های دونفره آیفون - بازی Bowmasters

بازی Bowmasters یک بازی ترکیبی از فیزیک ragdoll است. این بازی یک سبک هنری خاص دارد که در کنار خشونت کارتونی آن زیبایی و جذابیت متفاوتی را برای آن ایجاد کرده است. وظیفه‌ی بازیکنان Bowmasters این است که به بوسیله‌ی اسلحه‌هایی که در اختیار آنها قرار دارد به سمت حریفان خود تیر اندازی کنند تا بتوانند آن‌ها را از بین ببرند.

این بازی دارای حالت PvP است. در این حالت شما می‌توانید با دوست خود که در فاصله‌ی نزدیک و دوری از شما قرار دارد به رقابت بپردازید.

 

 

 1. کلش رویال (Clash Royale)

ژانر: کارت / استراتژی

بهترین بازی‌های دونفره آیفون - بازی Clash Royale

سازنده‌ی بازی Clash Royale ؛ شرکت سوپرسل است. این شرکت بعد از عرضه‌ی بازی موفق و بسیار محبوب Clash of Clans تصمیم به طراحی و ساخت یک بازی جدید گرفت. Clash Royale نیز مانند Clash of Clans توانست محبوبیت زیادی پیدا کند و به این ترتیب در دسته‌ی بهترین بازی‌های دونفره آیفون قرار گرفت.

بازیکانان این بازی ، باید پیش از بازی در مقابل یک دوست آموزش ببینند تا بتوانند تمام توانایی و مهارت‌های لازم را کسب کنند. پس از رد کردن این مرحله، کافی است دوست خود را به بازی دعوت یا اضافه کنید تا مسابقه را شروع کنید. Clash Royale نیز از نظر کاربران یکی از بهترین بازی‌های دونفره آیفون به حساب می‌آید.

 

 

 1. Battlelands Royale

ژانر: Battle Royale / Shooter

بهترین بازی‌های دونفره آیفون - بازی Battlelands Royale

سومین بازی از لیست بهترین بازی‌های دونفره آیفون؛ بازی Battlelands Royale است که یک بازی بسیار جذاب است. از نظر گیم پلی و کلیات، این بازی شبیه به Fortnite و PUBG است، اما با یک استراتژی متفاوت. این بازی می‌تواند برای دوره‌های کوتاه استراحت شما، یک سرگرمی بسیار خوب باشد. چرا که زمان Game‌های بازی Battlelands Royale  کوتاه است. و شما می‌توانید بدون اتلاف وقت، یک بازی جدید را آغاز کنید و از بازی خود لذت ببرید.

به عقیده‌ی بازیکنان؛ این ویژگی، یکی از مزیت‌ها و برتری‌های بازی Battlelands Royale نسبت به هم ژانرهای آن است. به این ترتیب این بازی نیز در لیست بهترین بازی‌های دونفره آیفون [از نگاه کاربران] قرار گرفته است.

 

 

 1. Words With Friends2

ژانر: کلمه (Word)

بهترین بازی‌های دونفره آیفون - بازی Words With Friends2

بازی Words With Friends 1 الهام گرفته از Scrabble بود. پس از موفقیت و محبوبیتی که این بازی پیدا کرد، شرکت Zynga تصمیم گرفت نسخه جدیدی آن را طراحی و عرضه کند. به این ترتیب نسخه‌ی 2 بازی Words With Friends با طراحی و برنامه ریزی بسیار دقیق‌تری عرضه شد و رتبه‌ی دوم از لیست بهترین بازی‌های دونفره آیفون ما را به خود اختصاص داد.

این بازی نیز در دسته‌ی بازی‌های آنلاین قرار دارد. یعنی شما می‌توانید بصورت آنلاین با رقیبان و یا دوستان خود به صورت تصادفی و غیر تصادفی بازی کنید. یکی دیگر از مزایای بازی این است که در صورت قطع شدن بازی، می‌توانید بازی خود را بعداً از همان قسمت (یا مرحله) ادامه دهید. این بازی نیز یکی از بهترین بازی‌های دونفره آیفون [از نگاه کاربران] معرفی شده است.

 

 

نتیجه

امروز در این مطلب لیستی از بهترین بازی‌های دونفره آیفون را برای شما ارائه دادیم. اگر شما یکی از افرادی هستید که از کار کردن زیاد خسته شده اید و تصمیم دارید زمانی را برای فراغت خود در نظر بگیرید؛ بازی‌های لیست بهترین بازی‌های دونفره آیفون [از نظر کاربران] را از دست ندهید. امیدواریم از مطلب امروز لذت برده باشید.

webranko
تحریریه بازرگانی سیب

مشاهده سایر مطالب
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *