تهران – خیابان جمهوری نرسیده به حافظ،جنب ساختمان معاونت درمان و بانک پاسارگاد، پاساژ حافظ پلاک ٢٠ فروشگاه بزرگ بازرگانی سیب ساعت کاری 10 صبح الی 7 بعد از ظهر به جز روزهای تعطیل تلفن تماس: 021-66171283
استفاده از جهت یابی جدید AR

نحوه استفاده از جهت یابی جدید AR در برنامه Apple Maps

اگر در یکی از شهرهایی زندگی می‌کنید که جهت‌یابی AR اپل از آن پشتیبانی می‌کند، می‌توانید مسیرهای پیاده‌روی نقشه‌های اپل را با Apple AR تغییر دهید. شایعه‌های که مدت‌ها پیش ارائه شده بود، اکنون با iOS 15 محقق شده است و می‌توانید مسیرهای پیاده‌روی را با Apple AR دریافت کنید. در حال حاضر، فقط باید در یکی از چهار شهر در سرتاسر جهان باشید که از این سرویس پشتیبانی می‌کند. اگر در یکی از این شهرها هستید که جهت یابی واقعیت افزوده را در نقشه‌های اپل پشتیبانی می‌کند، قابلیت جالبی برای شما فعال خواهد بود. حتی در حومه این‌ها هم ساختمان‌ها به گونه‌ای ترسیم شده‌اند که وقتی دوربین آیفون خود را به سمت آن‌ها بگیرید، می‌توانید لوکیشن دقیق آن‌ها را به دست آورید.

ویژگی لوکیشن آیفون به این قابلیت کمک می‌کند و در کنار آن، می‌توانید دوربین خود را به سمت خانه‌ای نامشخص در یک خیابان فرعی بگیرید تا Apple AR بتواند مسیرهای موجود را به شما نشان دهد. به هر جایی که نگاه کنید، یک فلش روی صفحه نمایش خواهد بود که به شما خواهد گفت به کجا نگاه کنید. سپس وفتی که به همان موقعیت بازگشتید، یک تابلو بزرگ در آن مکان به‌صورت مجازی نمایش داده خواهد شد.

نحوه تنظیم مسیرهای پیاده‌روی روی Apple AR

استفاده از جهت یابی جدید AR

  • تا زمانی که در یکی از این چهار شهر قرار بگیرید، می‌توانید از Apple Maps برای مسیرهای پیاده‌روی منظم استفاده کنید.
  • وقتی که مسیر خود را از بین مسیرهای پیشنهادی انتخاب کردید، می‌توانید گوشی را جلوی خود نگه دارید.
  • روی دکمه مکعب شکل مانند AR کلیک کنید.
  • برای اسکن ساختمان‌های اطراف خود، دستورالعمل‌ها را دنبال کنید.
  • در چند لحظه، اسکن تمام خواهد شد و نمای زنده دوربین همراه با حاشیه نویس‌های AR، مسیرها را به شما نمایش خواهند داد.
  • همچنین اگر سعی کنید که بیش از حد از آن استفاده کنید، یک هشدار به شما خواهد گفت که برای ایمنی بیشتر، ثابت ایستاده و دوباره مسیرها را مشاهده کنید.

خاموش کردن جهت‌های AR

تابلوهایی که بعد از رسیدن به مقصد نمایش داده می‌شوند، به‌صورت خودکار هنگام قدم زدن در این منطقه یا عبور از کنار آن، غیب خواهد شد. در هر نقطه، خودتان هم می‌توانید روی آیکون بزرگ X در سمت راست بالای صفحه کلیک کنید و سپس به نقشه معمولی بازگردید.

بیشتر بخوانید: آموزش استفاده از قابلیت Notify When Left Behind در ایرتگ

شما نیز می‌توانید نظرات خود را در این رابطه با ما به اشتراک گذارید. در خارج از کشور، می‌توانید از این قابلیت بهره برده و سریع لوکشین خود را به شیوه‌ای جالب پیدا کنید. اگر تجربه کار با آن را دارید، می‌توانید از قابلیت‌های آن برای ما صحبت کنید؟ این قابلیت تا چه سالی برای اکثر شهرهای جهان ارائه خواهد شد؟ می‌توانید در بخش کامنت‌ها با ما همراه شوید.

برای خرید اقساطی محصولات کمپانی اپل مانند آیفون ۱۳ در مدل‌ها و رنگ‌های مختلف، می‌توانید به بازرگانی سیب مراجعه کرده و شرایط و مدارک لازم برای این منظور را مطالعه فرمایید. مشاورین این سایت هم در خدمت شما هستند تا خرید آسان و به‌صرفه محصولات اپل را به بهترین شیوه ممکن تجربه کنید.

webranko
تحریریه بازرگانی سیب

مشاهده سایر مطالب
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *