تهران – خیابان جمهوری تقاطع حافظ، مجتمع چارسو طبقه اول واحد C10 ساعت کاری 10 صبح الی 7 بعد از ظهر تلفن تماس: 021-66717991
مذاکرات اتحادیه

فروشگاه مریلند اپل مذاکرات اتحادیه را در اوایل سال ۲۰۲۳ آغاز می‌کند

اعضای اتحادیه از فروشگاه اپل در مریلند که به تازگی سازماندهی شده است، تاریخ‌هایی را برای مذاکرات رسمی با مدیریت اپل تعیین کرده‌اند که مزایای بیشتر برای کارمندان، مقیاس‌های دستمزد و موارد دیگر را پوشش می‌دهد. کارمندان فروشگاه تاوسون اپل در ماه ژوئن به پیوستن به انجمن بین المللی ماشین کاران و کارگران هوافضا رای مثبت دادند و اعضا در مورد موضوعات مختلف اتحادیه هم آموزش‌های لازم را دریافت کرده‌اند. در بیانیه‌ای جدید، سازمان IAM و اپل توافق کردند که تاریخ‌های مذاکره جمعی را تعیین کنند که تاثیری روی فصل شلوغ خرید امسال نداشته باشد. مذاکرات از ۱۱ ژانویه ۲۰۲۳ آغاز شده و در ۱۲ ژانویه، ۳۱ ژانویه، ۱ فوریه و ۲ فوریه ادامه خواهد داشت.

مذاکره اتحادیه‌ها با اپل

مذاکرات اتحادیه

دیوید سالیوان، معاون کل منطقه شرقی IAM می‌گوید: «تیم مذاکره کننده هسته IAM ما روی میز مذاکره با بزرگ‌ترین در جهان کار کرده است. هدف اعضای ما گرفتن اولین قراردادی است که به آن‌ها اجازه می‌دهد با اپل و مدیریت آن در جایگاه یکسان با روحیه همکاری مذاکره کنند. من تیم کوک، مدیرعامل اپل و تیمش را به‌خاطر احترام به این روند و موافقت‌شان تحسین می‌کنم». طبق گزارشی که در ماه اکتبر منتشر شد، اپل قرار است مزایای آموزشی و پزشکی جدیدی را برای کارمندان ارائه کند و حداقل این موارد به جز برای فروشگاه‌های عضو اتحادیه پیاده سازی می‌شود. با این حال، طبق توافق، اعضا باید با اپل برای مزایا مذاکره کنند.

بیشتر بخوانید: اپل رای گیری اتحادیه فروشگاه مریلند را به چالش نمی‌کشد

برای خرید اقساطی محصولات کمپانی اپل مانند آیفون ۱۴ پرو مکس در مدل‌ها و رنگ‌ های مختلف، می‌توانید به بازرگانی سیب مراجعه کرده و شرایط و مدارک لازم برای این منظور را مطالعه فرمایید. مشاورین این سایت هم در خدمت شما هستند تا خرید آسان و به‌صرفه محصولات اپل را به بهترین شیوه ممکن تجربه کنید.

آیا این مقاله برای شما مفید بود؟

برای ثبت امتیاز، روی ستاره ها کلیک کنید

میانگین امتیاز 0 / 5. تعداد امتیاز: 0

هنوز امتیازی ثبت نشده است

webranko

تحریریه بازرگانی سیب

مشاهده سایر مطالب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.