تهران – خیابان جمهوری تقاطع حافظ، مجتمع چارسو طبقه اول واحد C10 ساعت کاری 10 صبح الی 7 بعد از ظهر به جز روزهای تعطیل تلفن تماس: 021-62999938
ویژگی های ضد تعقیب AirTag

ویژگی های ضد تعقیب AirTag اپل در بسیاری از موارد کار نمی‌کنند

ایرتگ اپل همراه با مکانیسم‌های ضد تعقیب برای ایمنی کاربران عرضه می‌شود، اما تجزیه و تحلیل‌های پلیس نشان می‌دهد که همیشه هم آن‌طور که انتظار می‌رود، این مکانیسم‌ها کار نمی‌کنند. نتایج تجزیه و تحلیل ۱۵۰ گزارش اخیر پلیس در یک دوره هشت ماهه به اشتراک گذاشته شده است و کمتر از نیمی از این گزارش‌ها مربوط به سرقت یا اقدام به سرقت بوده است. بقیه موارد شامل آزار و اذیت یا تعقیب زنان با استفاده از ایر تگ را نشان می‌دهد. به گفته این نشریه، زنان تحت تعقیب در ۵۰ مورد با پلیس تماس گرفته‌اند، چرا که اعلان‌های ضد تعقیب اپل در گوشی آن‌ها مشاهده شده و متوجه شده‌اند که تحت تعقیب قرار دارند. در موارد دیگر هم که آن‌ها ایرتگ را در ماشین خود پنهان کرده بودند یا اینکه صدای بوق دستگاه را می‌شنیدند.

دستگیری متهمین سو استفاده کننده از ایرتگ

ویژگی های ضد تعقیب AirTag

بسیاری از افراد مهم هم در این دستگیری‌ها حضور داشتند و به‌دلیل تعقیب زنان مورد اتهام واقع شدند. ردیابی الکترونیکی پدیده جدیدی نیست و به‌هیچ وجه با ایرتگ شروع نشده است. به گفته مری بکر-لاوت، مربی جامعه خشونت خانگی، تعقیب مبتنی بر مکان، به قدمت خود فناوری GPS وجود داشته است. علاوه بر این، ایرتگ‌های اپل با ویژگی‌های ضد تعقیب همراه با اعلان‌های و بیپ‌های ذکر شده ارائه می‌شوند. رقبایی مانند Tile که سال‌ها در این زمینه فعالیت دارند، اخیرا همین مکانیسم‌های مشابه را مشابه اپل پیاده‌سازی کرده‌اند. شما نیز می‌توانید در بخش کامنت‌ها با ما همراه شوید.

بیشتر بخوانید: آموزش استفاده از قابلیت Notify When Left Behind در ایرتگ

برای خرید اقساطی محصولات کمپانی اپل مانند آیفون ۱۳ در مدل‌ها و رنگ‌ های مختلف، می‌توانید به بازرگانی سیب مراجعه کرده و شرایط و مدارک لازم برای این منظور را مطالعه فرمایید. مشاورین این سایت هم در خدمت شما هستند تا خرید آسان و به‌صرفه محصولات اپل را به بهترین شیوه ممکن تجربه کنید.

webranko
تحریریه بازرگانی سیب

مشاهده سایر مطالب
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پست های منتخب
پیش بینی درد بیماران
آیفون اورجینال