تهران – خیابان جمهوری نرسیده به حافظ،جنب ساختمان معاونت درمان و بانک پاسارگاد، پاساژ حافظ پلاک ٢٠ فروشگاه بزرگ بازرگانی سیب ساعت کاری 10 صبح الی 7 بعد از ظهر به جز روزهای تعطیل تلفن تماس: 021-66171283
قیمت گذاری غیرقانونی

اپل و آمازون به‌دلیل قیمت گذاری غیرقانونی دادگاهی شدند

یک شکایت دسته جمعی علیه اپل و آمازون این شرکت‌ها را به تبانی برای حذف نمایندگی‌های سوم شخص و افزایش کاذب قیمت‌ محصولات متهم کرده است. این شکایات توسط Hagens Berman Law ثبت شده است که سابقا پرونده تثبیت قیمت کتاب الکترونیکی را انجام می‌داد و سایر شرکت‌ها نیز همین شکایت مشابه را ثبت کرده‌اند. متهمین اپل را متهم به تبانی با آمازون برای حذف ۹۸ درصد از فروشندگان محصولات اپل به نفع اپل و آمازون می‌کند. قبل از اینکه توافقی بین اپل و آمازون در سال ۲۰۱۸ وجود داشته باشد، محصولات اپل فقط از طریق بازارهای سوم شخص در دسترس بوده‌اند. قیمت‌ها هم گاهی اوقات کمتر از خرده‌ فروشی‌ها بود، اما محصولات همیشه در سطح عالی نبودند.

شکایت علیه اپل و آمازون

قیمت گذاری غیرقانونی

در سال ۲۰۱۹، تعداد فروشندگان اپل به‌دلیل طراحی کاهش یافته بود. این توافق به این معنی بود که تجهیزات اپل فقط می‌توانست توسط فروشندگان مجاز اپل یا آن‌هایی که هر ۹۰ روز یک بار ۲.۵ میلیون دلار بازسازی شده خریداری می‌کنند، فروخته شود. در این شکایت آماده است که تعداد خرده فروشان اپل در آمازون ۹۸ درصد کاهش یافته است و بیش از ۶۰۰ فروشنده را تحت تاثیر قرار می‌دهد. این در این شکایت همچنین ادعا شده است که آمازون از فروش کالاها با قیمت‌های ۲۰ درصدی بالاتر سود می‌برد. حال باید منتظر مانده و ببینیم که اپل نسبت به این اتفاق چه واکنشی نشان خواهد داد. شما هم می‌توانید نظرات خود را در این زمینه با ما در میان گذارید.

بیشتر بخوانید: اپل در ماه اکتبر قیمت اپ استور را در اروپا افزایش می‌دهد

برای خرید اقساطی محصولات کمپانی اپل مانند آیفون ۱۴ در مدل‌ها و رنگ‌ های مختلف، می‌توانید به بازرگانی سیب مراجعه کرده و شرایط و مدارک لازم برای این منظور را مطالعه فرمایید. مشاورین این سایت هم در خدمت شما هستند تا خرید آسان و به‌صرفه محصولات اپل را به بهترین شیوه ممکن تجربه کنید.

webranko
تحریریه بازرگانی سیب

مشاهده سایر مطالب
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *