تهران – خیابان جمهوری تقاطع حافظ، مجتمع چارسو طبقه اول واحد C10 ساعت کاری 10 صبح الی 7 بعد از ظهر به جز روزهای تعطیل تلفن تماس: 021-62999938
کتاب مرتبط با سریال Severance

اپل کتاب مرتبط با سریال Severance خود را منتشر کرد

در حالی که هنوز چند قسمت از سریال Severance اپل تی وی پلاس باقی مانده است، سرویس Apple Books کتابی منتشر کرده و در آن قصد دارد که به شرکت مرموز Lumon پرداخته و اتفاقات رخ داده در آن را مورد بررسی قرار دهد. این سریال که توسط دن اریکسون ساخته شده است، از بدبخت شدن شرکتی می‌گوید که خودش در آن نقش داشته است. اکنون شخصیتی که روی محیط ساختگی شرکت لومون کار می‌کند، کتابی در مورد آن‌چیزی که واقعا در این شرکت رخ می‌دهد، منتشر کرده است. این کتاب هم‌اکنون در Apple Books منتشر شده است. داستان اصلی بخش اول این کتاب به‌رایگان در سرویس Apple Books قرار گرفته است که می‌توانید مطالعه کنید.

کتاب ویژه سریال Severance

کتاب مرتبط با سریال Severance

اگر دوست دارید که به شیوه متفاوتی داستان روایت شده را در خود سریال تماشا کنید، پیشنهاد می‌کنیم که کمی صبر کرده و سریال را ابتدا به پایان برسانید. در این شرایط، اطلاعات اضافی ارائه شده در کتاب تاثیرگذاری بهتری برای شما خواهد داشت. قسمت ششم سریال Severance در تاریخ ۲۷ اسفند (۱۸ مارس) منتشر شده و سه قسمت دیگر هم قرار است که هر هفته در روزهای جمعه پخش شود. شما نیز می‌توانید نظرات خود را در مورد این سریال با ما در میان گذارید. به نظر شما سرنوشت شرکتی که در سریال از آن نامبرده شده است، به کجا ختم خواهد شد؟ می‌توانید نظر خود را در مورد تیم بازیگران و روند سریال با ما در میان گذارید.

بیشتر بخوانید: بازیگران و عوامل Severance در مورد روند تولید سریال می‌گویند

برای خرید اقساطی محصولات کمپانی اپل مانند آیفون ۱۳ در مدل‌ها و رنگ‌ های مختلف، می‌توانید به بازرگانی سیب مراجعه کرده و شرایط و مدارک لازم برای این منظور را مطالعه فرمایید. مشاورین این سایت هم در خدمت شما هستند تا خرید آسان و به‌صرفه محصولات اپل را به بهترین شیوه ممکن تجربه کنید.

webranko
تحریریه بازرگانی سیب

مشاهده سایر مطالب
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *