تهران – خیابان جمهوری تقاطع حافظ، مجتمع چارسو طبقه اول واحد C10 ساعت کاری 10 صبح الی 7 بعد از ظهر به جز روزهای تعطیل تلفن تماس: 021-62999938
برندگان جوایز اپ استور

اپل برندگان جوایز اپ استور را اعلام کرد

برندگان جوایز اپل استور امسال برای برنامه‌ها و بازی‌ها معرفی شدند که ۱۶ عنوان به‌دلیل برتری و تاثیر فرهنگی‌شان در این لیست حضور دارند. هر ساله‌ تیم‌های تحریریه اپ استور از سراسر جهان به‌طور مشترک مجموعه‌ای برنامه‌ها و بازی‌ها را مورد توجه قرار می‌دهد. جوایز سال ۲۰۲۲ که همیشه در پلتفرم‌های اپل تقسیم می‌شود، به برنامه‌ها و بازی‌هایی تقسیم می‌شود که شامل دسته بندی جدید Cultural Impact هستند. تیم کوک در بیانیه‌ای گفت: «برندگان جایزه اپ استور امسال تجربیات ما را با برنامه‌هایی دیدگاه‌های تازه، متفکرانه و واقعی ارائه می‌دهند، دوباره به تصویر کشیدند. این کارآفرینان از سازندگان انفرادی خود آموخته گرفته تا تیم‌های بین المللی در سراسر جهان، می‌توانند تاثیر معناداری بر جای گذارند».

برندگان جوایز سال اپ استور

برندگان جوایز اپ استور

اپلیکیشن سال آیفون به BeReal اعطا شده و اپلیکیشن سال اپل را هم به برنامه GoodNotes اعطا شد. برنامه MacFamilyTree موفق به کسب جایزه اپلیکیشن سال مک شده و برنامه Apple TV سال هم به ViXL: Cine y TV en Espanil داده شد. در نهایت هم اپلیکیشن برتر اپل واچ به برنامه Gentler Streak اعطا شد. در بخش بازی‌ها، اپکس لجندز موبایل به‌عنوان بازی سال آیفون انتخاب شده و بازی Moncage هم بهترین بازی آیپد شد. بهترین بازی مک به Insycryption داده شده و بازی El Hijo هم برنده جایزه بهترین بازی مخصوص Apple TV شد. بهترین بازی بخش اپل آرکید هم به Wylde Flowers داده شد. یک بخش بازی سال چین را هم داشتیم که به League of Legends Esports Manager اعطا شد که تنها در فروشگاه اپ استور چین وجود دارد.

بیشتر بخوانید: اپل به‌خاطر جمع آوری داده های کاربران اپ استور دادگاهی شد

برای خرید اقساطی محصولات کمپانی اپل مانند آیفون ۱۴ پرو مکس در مدل‌ها و رنگ‌ های مختلف، می‌توانید به بازرگانی سیب مراجعه کرده و شرایط و مدارک لازم برای این منظور را مطالعه فرمایید. مشاورین این سایت هم در خدمت شما هستند تا خرید آسان و به‌صرفه محصولات اپل را به بهترین شیوه ممکن تجربه کنید.

webranko
تحریریه بازرگانی سیب

مشاهده سایر مطالب
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پست های منتخب
پیش بینی درد بیماران
آیفون اورجینال