تهران – خیابان جمهوری نرسیده به حافظ،جنب ساختمان معاونت درمان و بانک پاسارگاد، پاساژ حافظ پلاک ٢٠ فروشگاه بزرگ بازرگانی سیب ساعت کاری 10 صبح الی 7 بعد از ظهر به جز روزهای تعطیل تلفن تماس: 021-66171283
اهداف درآمدی اپل

به‌عقیده تحلیل‌گران اپل همچنان در مسیر اهداف درآمدی خود قرار دارد

طی یک اتفاق نادر، درآمد اپل نسبت به سال گذشته کمی کاهش یافته و البته پس از اعلام این خبر، تحلیل‌گران سهام در مورد اینکه چرایی قدرت این کمپانی و کنترل اوضاع در اوج بحران، صحبت می‌کنند. درآمد ۱۱۷.۱۵ میلیارد دلاری اپل در سه ماهه دسامبر، دقیقا مطابق با انتظارات تحلیل‌گران پس از بروز مشکلات زنجیره تامین بوده است. این اولین شکست برای شرکت از سال ۲۰۱۹ بوده است و به دلیل افزایش تقاضا در طول دوران همه گیری ویروس کرونا، شرکت توانست بخشی از این شکست را جبران کند. اپل هیچگاه درآمد اعلام شده برای سه ماهه خود را موشکافی نمی‌کند، اما می‌توان تحلیل‌هایی را به واسطه آن داشت.

روند درآمدی شرکت اپل

اهداف درآمدی اپل

به نظر می‌رسد که کمپانی از سرویس‌ها و کاربران فعال خود، توانسته است که انتظارات سرمایه گذاران را برآورده کند. ودباش توانایی اپل برای اجتناب از اخراج کارمندان خود را به‌عنوان نشانه‌ای برای مقاومت شرکت در برابر عدم قطعیت کلان می‌بیند. از دست رفتن فرصت سه ماهه، حاشیه ناخالص ۴۴ درصدی را در نقطه میانی سه ماهه به همراه داشته است. ودباش می‌گوید: «نکته مهم ماجرا این است که هیچ اخراج عمده‌ای برای اپل برنامه ریزی نشده و این کاملا در تضاد با دیگر غول‌های فناوری است. به این ترتیب، استخدام تاکتیک دانی اپل جواب داده و می‌توانیم ببینیم که تیم کوک در قلب مدیریتی اپل، به خوبی اوضاع را تحت مدیریت خود دارد». نظرات خود را در این زمینه با ما در میان گذارید.

بیشتر بخوانید: اپل درآمد فصل تعطیلات خود را در ۲ فوریه اعلام می‌کند

برای خرید اقساطی محصولات کمپانی اپل مانند آیفون ۱۴ در مدل‌ها و رنگ‌ های مختلف، می‌توانید به بازرگانی سیب مراجعه کرده و شرایط و مدارک لازم برای این منظور را مطالعه فرمایید. مشاورین این سایت هم در خدمت شما هستند تا خرید آسان و به‌صرفه محصولات اپل را به بهترین شیوه ممکن تجربه کنید.

webranko
تحریریه بازرگانی سیب

مشاهده سایر مطالب
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *