تهران – خیابان جمهوری نرسیده به حافظ،جنب ساختمان معاونت درمان و بانک پاسارگاد، پاساژ حافظ پلاک ٢٠ فروشگاه بزرگ بازرگانی سیب ساعت کاری 10 صبح الی 7 بعد از ظهر به جز روزهای تعطیل تلفن تماس: 021-66171283
رژیم های اقتدارگر

اپل در برابر رژیم های اقتدارگر تعظیم می‌کند

یک گروه فعال مدعی است سانسور اپل استور اپل در روسیه و هنگ کنگ به حقوقی اساسی کاربران آن در سراسر جهان حمله می‌کند. این گروه یعنی Great Fire قبلا اپل را به سانسور محتوای خاص در اپ استور متهم کرده بود که ظاهرا به منظور راضی کردن دولت‌های مختلف در سراسر جهان بوده است. اکنون هم دو گزارش مربوط به هدف اعلام شده این گروه از «پاسخگو نگه داشتن اپل در سطح جهانی» منتشر شده است. این گروه در اطلاعیه خود از این گزارش‌ها می‌گوید: «وقتی اپل با رژیم‌های خودکامه تجارت می‌کند، حقوقی اساسی میلیون‌ها نفر تحت تاثیر قرار می‌گیرد. یک گزارش جزئیات برنامه‌هایی مانند VPN هایی که در روسیه حذف شده‌اند را در این گزارش آورده است».

رفتار اپل با رژیم‌های خودکامه در جهان

رژیم های اقتدارگر

بنیامین اسماعیل می‌گوید: «به نام سود، اپل میلیون‌ها کاربر را از همه جنبه‌های جامعه سانسور می‌کند. از فعالان و شخصیت‌های سیاسی گرفته تا اعضای اقلیت آسیب پذیر در روسیه یا اقلیت‌های مذهبی و قومی در چین از این قبیل هستند. سیاست‌های مدیریت محتوای اپل نشان دهنده انکار اصول و ارزش‌های اعلام شده شرکت و عدم رعایت حریم خصوصی و حمایت از حقوق کاربران است». در روسیه، اپل سانسور جوامع آسیب پذیر را همراه با تبلیغ برنامه‌هایی که توسط دولت برای اهداف نظارتی استفاده می‌شود را مد نظر داشته است. اپل پیش از این هم متهم شده بود که با حذف یک برنامه رای گیری، مانع از اعتراضات در هنگ کنگ شد.

بیشتر بخوانید: اپل آپدیت معماری جدید هوم کیت را متوقف می‌کند

برای خرید اقساطی محصولات کمپانی اپل مانند آیفون ۱۴ در مدل‌ها و رنگ‌ های مختلف، می‌توانید به بازرگانی سیب مراجعه کرده و شرایط و مدارک لازم برای این منظور را مطالعه فرمایید. مشاورین این سایت هم در خدمت شما هستند تا خرید آسان و به‌صرفه محصولات اپل را به بهترین شیوه ممکن تجربه کنید.

webranko
تحریریه بازرگانی سیب

مشاهده سایر مطالب
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *