تهران – خیابان جمهوری تقاطع حافظ، مجتمع چارسو طبقه اول واحد C10 ساعت کاری 10 صبح الی 7 بعد از ظهر به جز روزهای تعطیل تلفن تماس: 021-62999938
سرویس Business Essentials

سرویس Business Essentials در اختیار همه کاربران آمریکایی قرار گرفت

اپل به‌طور رسمی سرویس Business Essentials خود را برای تمام مشتریان و کسب و کارهای کوچک در ایالات متحده معرفی کرده است و مدیریت، پشتیبانی و ذخیره‌سازی دستگاه را در یک بسته جامع فراهم می‌کند. این سرویس که در نوامبر ۲۰۲۱ توسط اپل معرفی شده است، تعداد از خدمات متمرکز بر کسب و کار را در یک نقطه اشتراک منعطف ارائه کرده و مشاغل کوچک و سازمانی با هم دیگر ترکیب می‌شوند. اپل از آن به‌عنوان راه حل کاملی برای مشاغل کوچک یاد کرده است. این برنامه از سیستم مدیریت دستگاه خود اپل پشتیبانی می‌کند و چرخه عمر MDM هم از مرحله راه‌اندازی تا ارتقا ساده را دنبال خواهد کرد.

قابلیت‌های سرویس Business Essentials

سرویس Business Essentials

امنیت قوی در کنار پشتیبانی اولویت بندی شده توسط این سیستم ارائه شده است و قابلیت ذخیره‌سازی داده و پشتیبان‌گیری هم توسط آن فراهم شده است. به‌طور مثال، سرویس Business Essentials می‌تواند مکانیسم‌های امنیتی مانند توانایی اجباری کردن FileVault و Activation Lock را فراهم سازد. گزینه‌ای هم برای جدا نگه داشتن داده‌های شخصی و داده‌های تجاری در دستگاه‌های مدیریت شده وجود دارد. اپل فضای ذخیره‌سازی iCloud را نیز فراهم کرده است و می‌تواند در دستگاه‌های مدیریت همگام‌سازی شود و جدا از داده‌های شخصی، نگهداری صورت بگیرد. پشتیبانی آی‌کلود به کاربران تجاری این امکان را می‌دهد که پشتیبان‌گیری، همگام‌سازی و همکاری در کل سیستم وجود داشته باشد.

بیشتر بخوانید: سرویس Apple Business Essentials اپل هیچ رقابتی با Jamf نخواهد داشت

شما نیز می‌توانید نظرات خود را در این مورد با ما به اشتراک گذارید.

برای خرید اقساطی محصولات کمپانی اپل مانند آیفون ۱۳ پرو در مدل‌ها و رنگ‌ های مختلف، می‌توانید به بازرگانی سیب مراجعه کرده و شرایط و مدارک لازم برای این منظور را مطالعه فرمایید. مشاورین این سایت هم در خدمت شما هستند تا خرید آسان و به‌صرفه محصولات اپل را به بهترین شیوه ممکن تجربه کنید.

webranko
تحریریه بازرگانی سیب

مشاهده سایر مطالب
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پست های منتخب
پیش بینی درد بیماران
آیفون اورجینال