تهران – خیابان جمهوری تقاطع حافظ، مجتمع چارسو طبقه اول واحد C10 ساعت کاری 10 صبح الی 7 بعد از ظهر به جز روزهای تعطیل تلفن تماس: 021-62999938
مدیرعامل گلدمن ساکس

به‌عقیده مدیرعامل گلدمن ساکس اپل کارت شرایط سختی را برای شرکت ایجاد می‌کند

دیوید سولومون مدیرعامل گلدمن ساکس می‌گوید که بانک او برای راه‌اندازی اعتبار مصرف کننده روند بلند پروازانه‌ای دارد. چرا که این بانک در سال ۲۰۲۲ ضرر زیادی در این بخش گذاشته و بیشتر آن هم مربوط به اپل کارت بوده است. گلدمن ساکس پول زیادی را برای کمک به راه اندازی اپل کارت و سایر خدمات مصرف کننده آن هزینه می‌کند. گزارشی از ۱۳ ژانویه هم نشان می‌دهد که بخش مصرف اعتبار مصرفی این بانک ۱.۲ میلیارد دلار در ۹ ماه سال گذشته از دست داده است و این ضررها عمدتا مربوط به اپل کارت بوده است. سولومون روز چهارشنبه به CNBC گفت: «در پلتفرم‌های مصرف کننده، ما برخی از کارها را درست انجام دادیم و در برخی دیگر هم موفق نبودیم. ما احتمالا بیش از حدی که باید انجام دادیم، خیلی سریع‌تر کار کردیم».

گلدمن ساکس و اپل کارت

مدیرعامل گلدمن ساکس

گلدمن در سال ۲۰۱۹ به‌ راه اندازی اپل کارت کمک کرده و طبق گزارش‌ها، تقریبا ۳۵۰ دلار برای جذب هر مشتری جدید اپل کارت هزینه می‌کند. در سال ۲۰۲۲ هم تلاش‌های این کمپانی برای تبدیل سرویس پس انداز خود به یک سرویس بانکی دیجیتالی تمام عیار با روند کاهشی مواجه بوده است. مدیران مجموعه کسب و کارهای گلدمن موسوم به راهکارهای پلتفرم معتقد هستند که بخش مصرف کننده آن ممکن است در سال ۲۰۲۵ شکسته شود. اگرچه، این هدف ابتدا تا پایان سال ۲۰۲۲ بوده است. با این حال، بانک همچنان قصد عقب‌گرد از اپل کارت را نداشته و این سرویس را برای مصرف کنندگان ارائه می‌کند. سولومون می‌گوید: «من فکر می‌کنم که ما اکنون تجارت سپرده‌های بسیار خوبی داریم. ما در حال روی پلتفرم کارت‌های خود هستیم و فکر می‌کنم همکاری با اپل سود قابل توجهی برای این شرکت خواهد داشت».

بیشتر بخوانید: گلدمن ساکس ۱.۲ میلیارد دلار به‌خاطر اپل کارت ضرر کرده است

برای خرید اقساطی محصولات کمپانی اپل مانند آیفون ۱۴ پرو در مدل‌ها و رنگ‌ های مختلف، می‌توانید به بازرگانی سیب مراجعه کرده و شرایط و مدارک لازم برای این منظور را مطالعه فرمایید. مشاورین این سایت هم در خدمت شما هستند تا خرید آسان و به‌صرفه محصولات اپل را به بهترین شیوه ممکن تجربه کنید.

webranko
تحریریه بازرگانی سیب

مشاهده سایر مطالب
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *