تهران – خیابان جمهوری تقاطع حافظ، مجتمع چارسو طبقه اول واحد C10 ساعت کاری 10 صبح الی 7 بعد از ظهر به جز روزهای تعطیل تلفن تماس: 021-62999938
گسترش بین المللی Apple Card

اپل به گسترش بین المللی Apple Card فکر می‌کند

اپل شرکت بریتانیایی Credit Kudos که در امتیازدهی اعتباری بانک‌ها فعالیت می‌کند را در معامله‌ای به ارزش ۱۵۰ میلیون دلار خریداری کرده است و احتمالا به‌ راه‌اندازی اپل کارت در این کشور کمک می‌کند. تیم کوک در سال ۲۰۱۹ تایید کرده بود که اپل کارت این شرکت تنها در ایالات متحده عرضه نمی‌شود، اما اکنون نشانه‌ای با این خرید وجود دارد که احتمال گسترش بین‌المللی این سرویس همچنان وجود دارد. به گفته نشریه تحقیقات بین‌المللی مالی The Block، کمپانی Credit Kudos توسط اپل خریداری شده است و گویا این قرارداد، ۱۵۰ میلیون دلاری بوده است. این سرویس برای بانک‌ها عرضه شده و هدف آن هم کمک به ارزیابی بهتر و سریع‌تر ارزش اعتباری افرادی است که برای کارت اعتباری درخواست ارسال می‌کنند.

راه‌اندازی موفق اپل کارت

گسترش بین المللی Apple Card

اپل کارت با مشارکت گلدمن ساکس توسط اپل ساخته شده است. این شرکت مالی به سرمایه‌گذاران خود هم گفته است که Apple Card موفق‌ترین لانچ کارت اعتباری را تاکنون در منطقه داشته است. گلدمن ساکس نیز گفته‌های تیم کوک در مورد فراهم کردن سیستمی جهت نظارت روی اپل کارت را تایید می‌کند. ریچارد گنود، مدیرعامل گلدمن ساکس اینترنشنال، در سال ۲۰۱۹ گفته بود که: «ما در ایالات متحده فعالیت‌مان را شروع خواهیم کرد. اما با گذشت زمان، قطعا فرصت‌های بین‌المللی را هم بررسی کرده و به حضور در آن‌ها فکر می‌کنیم».

بیشتر بخوانید: سرویس Apple Pay در آرژانتین و پرو راه‌اندازی می‌شود

شما نیز می‌توانید نظرات خود را در این رابطه با ما به اشتراک گذارید. به نظر شما Apple Card در حوزه بین‌المللی چه عملکردی می‌تواند داشته باشد؟

برای خرید اقساطی محصولات کمپانی اپل مانند آیفون ۱۳ پرو در مدل‌ها و رنگ‌ های مختلف، می‌توانید به بازرگانی سیب مراجعه کرده و شرایط و مدارک لازم برای این منظور را مطالعه فرمایید. مشاورین این سایت هم در خدمت شما هستند تا خرید آسان و به‌صرفه محصولات اپل را به بهترین شیوه ممکن تجربه کنید.

webranko
تحریریه بازرگانی سیب

مشاهده سایر مطالب
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *