تهران – خیابان جمهوری نرسیده به حافظ،جنب ساختمان معاونت درمان و بانک پاسارگاد، پاساژ حافظ پلاک ٢٠ فروشگاه بزرگ بازرگانی سیب ساعت کاری 10 صبح الی 7 بعد از ظهر به جز روزهای تعطیل تلفن تماس: 021-62999938

اپل کارت محصول جدید شرکت اپل

امروز اپل کارت برای همه مشتریان آمریکایی راه اندازی شد.

apple card محصول جدید اپل ، نوع جدیدی از کارت اعتباری که توسط اپل ایجاد شده است و به منظور کمک به مشتریان برای زندگی اقتصادی سالم تر طراحی شده است ، در ایالات متحده از امروز در دسترس است. مشتریان می توانند در عرض چند دقیقه از طریق برنامه Wallet در آیفون Apple Card درخواست کنند و بلافاصله با Apple Pay در فروشگاه ها ، برنامه ها و وب سایت ها استفاده از آن را شروع کنند.

طراحی اپل کارت از محصولات جدید شرکت اپل

اپل کارت طراحی ساده ، شفاف دارد و باعث حفظ حریم خصوصی میشود، اپل کارت هیچ هزینه ای ندارد ، مشتری را ترغیب می کند تا هنگام خرید بهره کمتری پرداخت کنند، یک دیدگاه آسان برای درک هزینه ها را ارائه می دهد و سطح جدیدی از حریم خصوصی و امنیت را فراهم می کند.

جنیفر بیلی ، معاون رئیس شرکت اپل گفت: “ما از علاقه شدید به اپل کارت و استقبال مثبت آن بسیار هیجان زده ایم.” “مشتریان به ما گفتند که آنها عاشق سادگی اپل کارت و چگونگی نمایش بهتر آنها از هزینه های خود هستند.”

برنامه جایزه های قانع کننده اپل کارت درصدی از خرید را به عنوان وجه نقد هر روز پس می دهد. مشتریان هر بار که از Apple Card با Apple Pay استفاده می کنند ، روزانه درصد نقدی دریافت می کنند و  3درصد نقدی روزانه در کلیه خریدهایی که  به طور مستقیم با Apple و در فروشگاه های اپل مثل apple.com ، Store App ، Store iTunes و خدمات Apple انجام می شود دریافت میکنند.

apple card محصول جدید اپل همه محصولات اپل را از بازرگانی سیب قسطی بخرید
apple card ار محصولات جدید شرکت اپل

نوع جدیدی از کارت اعتباری ایجاد شده توسط اپل

اپل کارت تجربیات جدید را فقط با قدرت آیفون امکان پذیر می کند و برای کمک به مشتریان در درک بهتر هزینه های خود و داشتن خلاصه ی هزینه هفتگی و ماهانه خدماتی ارائه می دهد.

هیچ هزینه ای در رابطه با Apple Card وجود ندارد: هزینه سالانه ، دیررس ، بین المللی یا بیش از حد مجاز. برای کمک به مشتریان در انتخاب آگاهانه ، اپل کارت طیف وسیعی از گزینه های پرداخت را نشان می دهد و هزینه بهره را برای مبلغ پرداخت های مختلف در زمان واقعی محاسبه می کند.

apple card محصول جدید اپل همچنین سطح جدیدی از حریم خصوصی و امنیت را فراهم می کند. معماری منحصر به فرد امنیتی ایجاد شده است به این معنی است که اپل نمی داند مشتری در کجا، چه چیزی خریداری کرده است یا چه مبلغی پرداخت کرده است.

اپل به عنوان بانک صادر کننده خود با گلدمن ساکس همکاری می کند. گلدمن ساکس هرگز داده های خود را برای بازاریابی و تبلیغات به اشخاص ثالث به اشتراک نمی گذارد و نمی فروشد. اپل همچنین برای ارائه پشتیبانی از شبکه پرداخت جهانی ، با Mastercard همکاری می کند.

kurur_sib
بازرگانی سیب

مشاهده سایر مطالب
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *