تهران – خیابان جمهوری تقاطع حافظ، مجتمع چارسو طبقه اول واحد C10 ساعت کاری 10 صبح الی 7 بعد از ظهر به جز روزهای تعطیل تلفن تماس: 021-62999938
اجلاس سالانه IAPP

تیم کوک در اجلاس سالانه IAPP سخنرانی خواهد کرد

اجلاس جهانی حریم خصوصی IAPP قرار است که روز سه‌شنبه ۲۳ فروردین (۱۲ آوریل) با سخنرانی تیم کوک مدیرعامل اپل برگزار شود. انجمن بین‌المللی حرفه‌ای حریم خصوصی یا همان IAPP، میزبان رویدادی سالانه به نام نشست جهانی حریم خصوصی است. این رویداد خود را «جامع‌ترین رویداد حفظ حریم خصوصی داده‌ها در این سیاره» نام‌گذاری کرده است و تیم‌ کوک، مدیرعامل اپل هم قرار است وظیفه سخنران اصلی را در این مراسم به عهده داشته باشد. این رویداد ساعت ۹ صبح به وقت محلی آغاز شده و بیش از ۲۰۰ سخنران متخصص در آن حضور دارند. از بین سایر سخنرانان، می‌توانیم به لینا خان رئیس FTC، مالکوم گلدول نویسنده نویسنده مجله NYT، دیدیه ریندر کمیسر اروپا در زمینه عدالت و برد اسمیت رئیس مایکروسافت اشاره کنیم.

حضور تیم کوک در اجلاس IAPP

اجلاس سالانه IAPP

IAPP تیم کوک را بدین گونه توصیف کرده است: «تیم کوک، مدیر عامل اپل معتقد است که حفظ حریم خصوصی یک حق اساسی برای بشر است. اپل یکی از مدافعین خستگی ناپذیر برای حقوق حریم خصوصی کاربران است و سالانه ویژگی‌های جدید حریم خصوصی و امنیت داده‌ها توسط آن معرفی می‌شود که به محافظت از مصرف کنندگان کمک می‌کند. این اولین حضور کوک در IAPP خواهد بود و فرصتی فراهم شده است که افکار وی در مسائل مربوط به سیاست عمومی که از چشم‌انداز حریم خصوصی آگاه است را بشنویم». تیم کوک در کنفرانس اروپایی کامپیوتر، حریم خصوصی و حفاظت از داده‌ها در بروکسل هم شرکت کرده بود.

بیشتر بخوانید: صنعت تبلیغات نگران گسترش ویژگی های حریم خصوصی آیفون اپل است

برای خرید اقساطی محصولات کمپانی اپل مانند آیفون ۱۳ در مدل‌ها و رنگ‌ های مختلف، می‌توانید به بازرگانی سیب مراجعه کرده و شرایط و مدارک لازم برای این منظور را مطالعه فرمایید. مشاورین این سایت هم در خدمت شما هستند تا خرید آسان و به‌صرفه محصولات اپل را به بهترین شیوه ممکن تجربه کنید.

webranko
تحریریه بازرگانی سیب

مشاهده سایر مطالب
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پست های منتخب
پیش بینی درد بیماران
آیفون اورجینال