تهران – خیابان جمهوری نرسیده به حافظ،جنب ساختمان معاونت درمان و بانک پاسارگاد، پاساژ حافظ پلاک ٢٠ فروشگاه بزرگ بازرگانی سیب ساعت کاری 10 صبح الی 7 بعد از ظهر به جز روزهای تعطیل تلفن تماس: 021-66171283
تصادف در خیابان Apple Derby

تیم کوک از قربانیان تصادف در خیابان Apple Derby دیدن کرد

تیم کوک مدیرعامل اپل، از قربانیان حادثه رانندگی ۲۱ نوامبر در فروشگاه اپل در هینگهام ماساچوست بازدید کرده و از بازماندگان این حادثه در بیمارستان هم دیدن کرد. کوک و دیر اوبرایان روز جمله از بیمارستان ساوت شور بازدید کرده و با برخی از بیماران آسیب دیده در تصادف خیابان اپل هم ملاقات داشته‌اند. در این دیدار، کوک با خانواده‌ها و قربانیان این فاجعه صحبت کرده و در مورد ورود خودرو شاسی بلند به شیشه ویترین فروشگاه جویا شد. در بیانیه‌ای به Yahoo News، بیمارستان اعلام کرد که از اینکه کوک، اوبرایان و دیگران از اپل به سراغ ملاقات برخی از بیماران رفته‌اند، سپاس‌گذار است.

تصادف در فروشگاه اپل

تصادف در خیابان Apple Derby

آلن اسمیت رئیس و مدیر عامل بیمارستان Shouth Shore خاطرنشان کرد که مراقبت و مهربانی واقعی تیم اپل در این بازدید، روحیه بیماران و همکاران ما را تقویت کرده است. اسمیت همچنان از کارکنان بیمارستان که به بیماران کمک کردند نیز تمجدید کرده است. بیمارستان تنها جایی نبود که کوک از آن منطقه دیدن کرد، چرا که او به رستوران آلبا در کوئینسی هم رفته بود. مالک لئو ککا اظهار داشت که دیدار کوک چیزی متفاوت بوده و تیم آن‌ها بسیار شاد و با کلاس از در وارد شده و از منطقه بازدید کردند. گزارش شده است که کوک زمانی را در رستوران سپری کرده و به مشتریان و کارمندان محبت داشته است. در تصادف ۲۱ نوامبر برادلی رین ۵۳ ساله با تویوتا ۴ رانر خود با سرعت بالایی از شیشه جلو وارد فروشگاه شد.

بیشتر بخوانید: راننده‌ای با کمک سیستم تشخیص تصادف اپل از مرگ نجات یافت

برای خرید اقساطی محصولات کمپانی اپل مانند آیفون ۱۴ در مدل‌ها و رنگ‌ های مختلف، می‌توانید به بازرگانی سیب مراجعه کرده و شرایط و مدارک لازم برای این منظور را مطالعه فرمایید. مشاورین این سایت هم در خدمت شما هستند تا خرید آسان و به‌صرفه محصولات اپل را به بهترین شیوه ممکن تجربه کنید.

webranko
تحریریه بازرگانی سیب

مشاهده سایر مطالب
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *