تهران – خیابان جمهوری نرسیده به حافظ،جنب ساختمان معاونت درمان و بانک پاسارگاد، پاساژ حافظ پلاک ٢٠ فروشگاه بزرگ بازرگانی سیب ساعت کاری 10 صبح الی 7 بعد از ظهر به جز روزهای تعطیل تلفن تماس: 021-62999938
گزارش داخلی اپل

بنا به گزارش داخلی اپل صدای کارمندان همواره شنیده می‌شود

یک ارزیابی داخلی از رویه‌های اپل در رابطه با احکام وقف کارمندان و بندهای داوری نشان می‌دهد که این شرکت به خوبی از قوانین و مقررات پیروی می‌کند. تعدادی از کارمندان اپل مدتی است که از شرایط کاری خود ناراحت هستند. فروشگاه‌های اپل تشکیل اتحادیه‌ها را آغاز کرده‌اند و یک فروشگاه استرالیایی هم در برنامه ریزی برای اعتصاب در روز کریسمس است. سازمان‌های مختلف هم در مورد وجود آزار و اذیت در فروشگاه‌ها صحبت می‌کنند. با توجه به درگیری‌های مداوم و احتمال اقدامات قانونی، سهامداران از اپل درخواست کردند که گزارشی را در مورد خطرات احتمالی شرکت مربوط به استفاده از بندهای پنهان کاری در زمینه آزار و اذیت، تبعیض و سایر اعمال غیر قانونی ارائه کند.

گزارش ویژه اپل

گزارش داخلی اپل

گزارشی که روز جمعه منتشر شد، ادعا می‌کند که اپل به خوبی در محدوده‌های قانونی خود قرار دارد و در واقع فراتر از آنچه قانونی می‌خواهد، عمل می‌کند. خط مشی رفتار تجاری به کارمندان اجازه می‌دهد تا آزادانه در مورد دستمزد، ساعات کاری و شرایط کاری صحبت کنند تا اطلاعات در مورد آزار و اذیت، تبعیض یا هر رفتاری که غیر قانونی تلقی می‌شود را در بر گیرد. تنها محدودیت در گفتار، قراردادهای محرمانه در مورد محصولات منتشر نشده و اطلاعات تجاری غیر عمومی است. اپل می‌گوید که هیچ سیاستی نباید به عنوان محدود کننده حق کارمند برای صحبت علیه محل کار تفسیر شود. می‌توانید نظرات خود را با ما در میان گذارید.

بیشتر بخوانید: اپل کارمندان بیشتری برای پروژه هدست واقعیت ترکیبی خود استخدام می‌کند

برای خرید اقساطی محصولات کمپانی اپل مانند آیفون ۱۴ پرو مکس در مدل‌ها و رنگ‌ های مختلف، می‌توانید به بازرگانی سیب مراجعه کرده و شرایط و مدارک لازم برای این منظور را مطالعه فرمایید. مشاورین این سایت هم در خدمت شما هستند تا خرید آسان و به‌صرفه محصولات اپل را به بهترین شیوه ممکن تجربه کنید.

webranko
تحریریه بازرگانی سیب

مشاهده سایر مطالب
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *