تهران – خیابان جمهوری تقاطع حافظ، مجتمع چارسو طبقه اول واحد C10 ساعت کاری 10 صبح الی 7 بعد از ظهر به جز روزهای تعطیل تلفن تماس: 021-62999938
فروشگاه اپل در آمریکا و کانادا

چند فروشگاه اپل در آمریکا و کانادا به دلیل شدت گرفتن ویروس کرونا تعطیل شدند

اپل پس از جهش گسترده‌ای که بار دیگر برای کووید-19 رخ داده و موارد ابتلا باز هم در جهان افزایش پیدا کرده است، سه شعبه خرده فروشی خود را در ایالات متحده و کانادا به‌صورت موقت تعطیل کرده است. بلومبرگ دیروز (چهارشنبه) گزارشی را منتشر کرده و اذعان داشت که اپل فروشگاه Brickell City Center در میامی، Apple Store را در آناپولیس، مریلند و یکی از مراکز مخصوص خود را در مرکز شهر اتاوا تعطیل کرده است.

در اوایل ماه دسامبر، شیوع کووید-19 در میان کارکنان یک فروشگاه اپل در تگزاس، باعث شده بود که این فروشگاه در تعطیلی کامل فرو رود. حال بعد از این اتفاقات، اپل گفته است که همه کارمندان باید قبل از بازگشایی فروشگاه‌ها، تست کرونا بدهند. اپل به بلومبرگ گفته است که: «ما به‌طور منظم شرایط را زیر نظر داریم و اقدامات بهداشتی خود را برای حمایت از راه مشتریان و کارمندان تنظیم خواهیم کرد. ما متعهد به رویکردی جامع برای تیم‌هایمان هستیم و آزمایش‌های منظم را با بررسی‌های روزانه سلامت آن‌ها خواهیم داشت. استفاده از ماسک برای مشتریان و کارکنان، تمیز کردن عمقی و مرخصی‌های استعلاجی با حقوق هم شامل این اقدامات خواهد بود که روی آن‌ها بسیار مصر هستیم».

نشانه‌هایی از بازگشت به وضعیت قبلی کرونا

فروشگاه اپل در آمریکا و کانادا

بسته شدن سه فروشگاه، جدیدترین نشانه‌ای است که نشان می‌دهد افزایش مجدد همه‌گیری ویروس کرونا، می‌تواند میزان فروش کمپانی را در فصل شلوغ خرید در تعطیلات تحت تاثیر قرار دهد. روز سه شنبه، اپل سیاست‌های خود مبنی بر الزام کردن همه مشتریان به استفاده از ماسک هنگام بازدید از فروشگاه‌های اپل را دوباره بازگرداند. علاوه بر این، اپل اعلام کرد که تجمع در فروشگاه‌های خود را هم محدود خواهد کرد و قصد دارد که در این زمینه سخت گیرانه‌تر عمل کند.

از زمان بازگشایی تمامی فروشگاه‌های اپل در اوایل سال ۲۰۲۱، این شرکت هنوز کل فعالیت‌های خرده فروشی‌های خود را تعطیل نکرده است. در عوض، اپل یکسری از فروشگاه‌های کوچک‌تر را در این هفته به‌صورت موردی به تعطیلی کشانده است.

بیشتر بخوانید: استفاده از ماسک در فروشگاه های اپل بار دیگر الزامی شد

به‌دلیل افزایش موارد ابتلا به کووید ۱۹ در سرتاسر جهان، اپل الزام مشتریان برای استفاده از ماسک را هنگام بازدید از فروشگاه اپل در ایالات متحده آمریکا، دوباره بازگردانده است. اپل در ماه نوامبر و به دنبال کاهش ابتلا به ویروس کرونا، کاهش حساسیت‌ها پیرامون فاصله گذاری اجتماعی در فروشگاه‌های خودش را اعمال کرد و ۱۴ آبان ماه (۵ نوامبر) بود که استفاده از ماسک را در ۱۰۰ فروشگاه خودش برداشت. این روند همین‌طور ادامه داشته و به دیگر فروشگاه‌های اپل هم سرایت کرد. حال با توجه به تغییراتی که دوباره همه گیر شده است،‌ این مسیر معکوس شده و ماسک‌ها دوباره به فروشگاه‌ها بازگردانده شده است.

شما نیز می‌توانید نظرات خود را در این رابطه با ما به اشتراک گذارید. فکر می‌کنید این روند تا کی ادامه‌دار خواهد بود؟ آیا در شرف تعطیلات سال نو میلادی، جهان دوباره در تعطیلی کامل فرو خواهد رفت؟ در بخش کامنت‌ها با ما همراه شوید.

برای خرید اقساطی محصولات کمپانی اپل مانند آیفون ۱۳ در مدل‌ها و رنگ‌های مختلف، می‌توانید به بازرگانی سیب مراجعه کرده و شرایط و مدارک لازم برای این منظور را مطالعه فرمایید. مشاورین این سایت هم در خدمت شما هستند تا خرید آسان و به‌صرفه محصولات اپل را به بهترین شیوه ممکن تجربه کنید.

webranko
تحریریه بازرگانی سیب

مشاهده سایر مطالب
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پست های منتخب
پیش بینی درد بیماران
آیفون اورجینال