تهران – خیابان جمهوری نرسیده به حافظ،جنب ساختمان معاونت درمان و بانک پاسارگاد، پاساژ حافظ پلاک ٢٠ فروشگاه بزرگ بازرگانی سیب ساعت کاری 10 صبح الی 7 بعد از ظهر به جز روزهای تعطیل تلفن تماس: 021-62999938
قرنطینه چین

اپل سکوت خود در قبال تاثیر قرنطینه چین روی آیفون ۱۴ پرو را شکست

سرانجام اپل تایید کرد که تسهیلات مونتاژ فاکسکان در ژنگژو چین که مسئول تولید آیفون ۱۴ پرو است، پس از شیوع منطقه‌ای کووید ۱۹، تولید خود را کاهش داده است. از اواخر ماه اکتبر، گزارش‌هایی پیرامون کارخانه ژنگژو فاکسکان، تاثیر و تغییرات ایجاد شده در این مرکز برای مقابله با شیوع کرونا ویروس را شرح می‌داد. اواخر روز یکشنبه، اپل سرانجام اعتراف کرد که در کارخانه مونتاژ مشکلی وجود دارد. اپل در بیانیه مطبوعاتی خاص خود در روز یکشنبه، گفت که «محدودیت‌های کرونا به‌طور موقت بر تاسیسات اصلی مونتاژ آیفون ۱۴ پرو و آیفون ۱۴ پرو مکس در ژنگژو چین تاثیر گذاشته است. این تاسیسات در حال حاضر با کاهش قابل توجهی از ظرفیت خود کار می‌کنند».

کاهش تولید آیفون ۱۴ پرو

قرنطینه چین

اپل اضافه می‌کند که همچنان تقاضای شدیدی را برای مدل‌های آیفون ۱۴ پرو و آیفون ۱۴ پرو مکس تجربه می‌کند. با این حال، آن‌ها انتظار دارند که حمل و نقل آیفون ۱۴ پرو و آیفون ۱۴ پرو مکس از آن‌چه قبلا پیش بینی کرده بودند، بالاتر باشد. هنوز هم مشتریان آن‌ها زمان انتظار طولانی‌تری را تجربه می‌کنند تا بتوانند محصولات جدید خود را دریافت کنند. اپل خاطرنشان می‌کند که همان‌طور که ما این کار را در طول همه گیری کووید ۱۹ انجام داده‌ایم، اولویت همچنان سلامتی و ایمنی کارگران در زنجیره تامین است و قرار نیست که شرایط فوق‌العاده بر تاسیسات قرار داده شود. تایید روز یکشنبه تمام گزارش‌های خبری اخیر را تایید می‌کند.

بیشتر بخوانید: فاکسکان به‌دلیل قرنطینه چین تولید آیفون را به هند منتقل می‌کند

برای خرید اقساطی محصولات کمپانی اپل مانند آیفون ۱۴ در مدل‌ها و رنگ‌ های مختلف، می‌توانید به بازرگانی سیب مراجعه کرده و شرایط و مدارک لازم برای این منظور را مطالعه فرمایید. مشاورین این سایت هم در خدمت شما هستند تا خرید آسان و به‌صرفه محصولات اپل را به بهترین شیوه ممکن تجربه کنید.

webranko
تحریریه بازرگانی سیب

مشاهده سایر مطالب
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *