تهران – خیابان جمهوری تقاطع حافظ، مجتمع چارسو طبقه اول واحد C10 ساعت کاری 10 صبح الی 7 بعد از ظهر به جز روزهای تعطیل تلفن تماس: 021-62999938
استفاده از ماسک برای کارکنان

الزام استفاده از ماسک برای کارکنان فروشگاه‌های اپل برداشته می‌شود

طبق گزارش‌ها، اپل پس از لغو کامل الزام مشتریان به استفاده از ماسک، در نظر دارد که به کارکنان خود هم اجازه دهد که ماسک‌های خودشان را بردارند. اپل دستور استفاده از ماسک در تعدادی از فروشگاه‌های خود مانند اوهایو، جورجیا و غیره برداشته بود. البته هنوز محدودیت تمام فروشگاه‌های اپل لغو نشده است. مارک گورمن ادعا می‌کند که این اعلان به کارکنان فروشگاه اپل هم داده خواهد شد تا بتوانند بدون ماسک به فعالیت خودشان در این فروشگاه‌ها ادامه دهند. مشخص نیست که آیا چنین حرکتی فقط برای همان فروشگاه‌هایی اعمال خواهد شد که مشتریان نیازی به استفاده از ماسک ندارند، یا اینکه به تمام فروشگاه‌ها مربوط می‌شود.

الزام مشتریان و کارکنان به استفاده از ماسک در گذشته

استفاده از ماسک برای کارکنان

اپل قبلا هم در نوامبر ۲۰۲۱، دستور استفاده از ماسک را اختیاری کرده بود، اما تغییر شرایط ویروس کرونا سبب شد که این الزام بار دیگر در دسامبر سال ۲۰۲۱ بازگردد. همچنین هنوز مشخص نیست که آیا این حرکت، منادی رویدادهای حضوری اپل هم خواهد بود یا خیر. به‌طور مثال، رویداد WWDC تابستانی اپل برگزار خواهد شد و هنوز مشخص نیست که حضور مردم به شکل عادی گذشته امکان پذیر خواهد بود یا خیر. رویداد بهاری هم قرار است که در ۱۷ اسفند ماه برگزار شود و باز هم اعلان مشخص در این زمینه وجود ندارد. شما نیز می‌توانید نظرات خود را در این رابطه با ما به اشتراک گذارید. به نظر شما کنار گذاشتن محدودیت‌ها در موقع مناسبی صورت گرفته است؟

بیشتر بخوانید: قانون ماسک اجباری در فروشگاه های اپل لغو خواهد شد

برای خرید اقساطی محصولات کمپانی اپل مانند آیفون ۱۳ پرو مکس در مدل‌ها و رنگ‌های مختلف، می‌توانید به بازرگانی سیب مراجعه کرده و شرایط و مدارک لازم برای این منظور را مطالعه فرمایید. مشاورین این سایت هم در خدمت شما هستند تا خرید آسان و به‌صرفه محصولات اپل را به بهترین شیوه ممکن تجربه کنید.

webranko
تحریریه بازرگانی سیب

مشاهده سایر مطالب
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پست های منتخب
پیش بینی درد بیماران
آیفون اورجینال