تهران – خیابان جمهوری تقاطع حافظ، مجتمع چارسو طبقه اول واحد C10 ساعت کاری 10 صبح الی 7 بعد از ظهر به جز روزهای تعطیل تلفن تماس: 021-62999938
کارکنان شرکت اپل

کارکنان شرکت اپل به مرور به Apple Park بازمی‌گردند

کارمندان شرکت اپل از روز دوشنبه شروع به بازگشت به محل کار خود می‌کنند و این شرکت یک برنامه ترکیبی برای این منظور در نظر گرفته است که کارکنان دفتر مرکزی اپل پارک این شرکت باید از آن تبعیت کنند. در ماه مارس، اپل مهلت بازگشت ۱۱ آوریل را برای تاخیر های متعدد در جدول زمانی بازگشت خود به‌دلیل تغییرات در وضعیت کووید-۱۹ تعیین کرده بود. این مهلت بازگشت به‌واسطه کاهش موارد ابتلا به ویروس کرونا رخ داده است و کاهش محدودیت‌های دوران همه‌گیری در سراسر ایالات متحده هم سبب شده است که این قضیه سرعت بیشتری پیدا کند.

روند کاری در اپل پارک

کارکنان شرکت اپل

انتظار نمی‌رود که کارکنان اپل هر روز در شرکت باقی بمانند و تا زمان رسیدن به فعالیت عادی، مدت زمان زیادی باقی مانده است. این غول فناوری کوپرتینویی به دنبال انتخاب استراتژی‌های بازگشت تدریجی به دفتر کار است و از ۱۱ آوریل، یک روز در هفته به این کار اختصاص داده می‌شود. طی ماه آینده، تعداد روزهای حضوری کارکنان به سه روز در هفته افزایش پیدا می‌کند. در این مرجله، کارمندان باید روزهای دوشنبه، سه شنبه و پنج‌شنبه در دفتر حضور پیدا کنند و روزهای چهارشنبه و جمعه هم می‌توانند دور کاری کنند. با این حال، همه در اپل از این ترتیب رخ داده راضی نیستند و در تلاش هستند تا همواره این فعالیت به‌صورت دورکاری ادامه پیدا کند. با این حال، اپل تنها به دنبال پیاده‌سازی برنامه‌ های خودش است.

بیشتر بخوانید: بخشی از اپل پارک به‌دلیل وضعیت اضطراری تخلیه شد

برای خرید اقساطی محصولات کمپانی اپل مانند آیفون ۱۳ در مدل‌ها و رنگ‌ های مختلف، می‌توانید به بازرگانی سیب مراجعه کرده و شرایط و مدارک لازم برای این منظور را مطالعه فرمایید. مشاورین این سایت هم در خدمت شما هستند تا خرید آسان و به‌صرفه محصولات اپل را به بهترین شیوه ممکن تجربه کنید.

webranko
تحریریه بازرگانی سیب

مشاهده سایر مطالب
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *